Филтри -

Мини багери Komatsu

Резултати од пребарување: 797 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

797 огласа: Мини багери Komatsu

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.530 €
Носивост 1000 кг Евро Euro 5 Длабочина на копање 3 м
Година 2010 Километража 13000 м/ч Сила
Украина, Lviv
Контактирајте го продавачот
22.600 US$ EUR ≈ 21.210 €
Година 2017 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.730 €
Година 2017 Километража 1300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.510 €
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 6 м Радиус на копање 3.7 м Висина за истовар 5.7 м
Година 03/2018 Километража 1420 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Носивост 3500 кг Длабочина на копање 3.8 м Радиус на копање 6.07 м Висина за истовар 4.23 м
Година 01/2010 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2019 Километража 2150 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.260 €
Носивост 5600 кг
Година 04/2017 Километража 2040 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.140 €
Година 2020 Километража 1000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.510 €
Година 2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
NAN HUA MACHINERY CO., LTD
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
12.500 US$ EUR ≈ 11.730 €
Носивост 5500 кг Длабочина на копање 3.8 м Радиус на копање 6.22 м
Година 05/2020 Километража 903 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
7.800 US$ EUR ≈ 7.322 €
Носивост 6000 кг Длабочина на копање 4.1 м Радиус на копање 6.36 м Висина за истовар 7.15 м
Година 2011 Километража 10000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
мини багер Komatsu PC138US
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.590 € BGN 52.000 BGN
Година 2016 Километража 2190 м/ч Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
10.200 US$ EUR ≈ 9.575 €
Носивост 5000 кг Евро Euro 4 Длабочина на копање 3.8 м Радиус на копање 6.22 м Висина за истовар 4.16 м
Година 2021 Километража 677 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.510 €
Носивост 5500 кг Длабочина на копање 3.81 м Радиус на копање 6.13 м Висина за истовар 4.13 м
Година 2019 Километража 1318 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 3650 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 06/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
12.200 US$ EUR ≈ 11.450 €
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 2.835 м Радиус на копање 5.03 м Висина за истовар 3.315 м
Година 2020 Километража 1096 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.387 €
Година 2018 Километража 3200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 3900 м/ч Сила
Холандија, Nieuwegein
Контактирајте го продавачот
12.400 US$ EUR ≈ 11.640 €
Носивост 4000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 3.4 м Радиус на копање 5.51 м
Година 2022 Километража 622 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Носивост 7000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.1 м Радиус на копање 6.36 м Висина за истовар 5.015 м
Година 10/2021 Километража 1310 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
13.600 US$ EUR ≈ 12.770 €
Носивост 6000 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 4.1 м Радиус на копање 6.36 м Висина за истовар 5.015 м
Година 10/2018 Километража 2690 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.140 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.27 м Радиус на копање 5.36 м Висина за истовар 3.79 м
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 797 огласа
Прикажи
Претплати се