Филтри -

Багери гасеничари Hidromek

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Багери гасеничари Hidromek

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража 4635 м/ч Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
аукција 35.000 €
Година Километража 7580 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.21 м Длабочина на копање 6210 мм Радиус на копање 9.34 м Висина за истовар 6.84 м
Година 10/2023 Километража 181 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 6.76 м Длабочина на копање 7670 мм Радиус на копање 10.15 м Висина за истовар 7.02 м
Година 07/2023 Километража 129 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 6.4 м Длабочина на копање 6400 мм Радиус на копање 9.75 м Висина за истовар 8 м
Година 10/2023 Километража 7 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 6.4 м Длабочина на копање 6400 мм Радиус на копање 9.75 м Висина за истовар 8 м
Година 09/2023 Километража 97 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 6.73 м Длабочина на копање 6730 мм Радиус на копање 9.81 м Висина за истовар 6.95 м
Година 08/2023 Километража 183 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 10500 м/ч Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 2600 м/ч Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 3750 м/ч Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
135.500 € Без ДДВ
Година 05/2016 Километража 5672 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
нови багер гасеничар Hidromek HMK 500LC HD
1
Контактирајте го продавачот
412.300 US$ EUR ≈ 387.100 €
Длабочина на копање 6.47 м Радиус на копање 10.77 м Висина за истовар 6.87 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 2900 м/ч Сила
Шведска, Stockholm
Контактирајте го продавачот
105.000 US$ EUR ≈ 98.570 €
Година 2016 Километража 7217 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 2837 м/ч Сила
Холандија, Alblasserdam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Ирска, Borris
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 450 м/ч Сила
Ирска, Borris
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Година 2018 Километража 4800 м/ч Сила
Франција, Béthune
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се