Филтри -

Багери-натоварувачи Hidromek

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

28 огласа: Багери-натоварувачи Hidromek

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 2300 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 2300 м/ч Сила
Украина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 40 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 255 бар Лопата за товарач 1.2 м³ Корпа за багер 0.22 м³
Година 2021 Километража 2300 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 2363 м/ч Сила
Шпанија, Hormilla, La Rioja
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 2363 м/ч Сила
Холандија, GZ Oud Gastel
багер-натоварувач Hidromek TR HMK багер-натоварувач Hidromek TR HMK багер-натоварувач Hidromek TR HMK
3
Контактирајте го продавачот
19.980 € PLN 85.000 PLN
Година 2006 Километража 6000 м/ч Сила
Полска, Rząśnia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 5.62 м Длабочина на копање 5627 мм Радиус на копање 7.45 м Висина за истовар 4.78 м Брзина 40 км/ч Лопата за товарач 1.2 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 12/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Длабочина на копање 5.7 м Длабочина на копање 5703 мм Радиус на копање 8.24 м Висина за истовар 4.67 м Брзина 40 км/ч Лопата за товарач 1.1 м³ Корпа за багер 0.18 м³
Година 05/2024 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.62 м Длабочина на копање 5627 мм Радиус на копање 7.45 м Висина за истовар 4.78 м Брзина 40 км/ч Лопата за товарач 1.2 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 12/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 5.62 м Длабочина на копање 5627 мм Радиус на копање 8.18 м Висина за истовар 4.73 м Брзина 40 км/ч Лопата за товарач 1.1 м³ Корпа за багер 0.18 м³
Година 12/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.7 м Длабочина на копање 5703 мм Радиус на копање 8.24 м Висина за истовар 4.67 м Брзина 40 км/ч Лопата за товарач 1.1 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 12/2023 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
76.820 € CZK 1.900.000 CZK
Година 2022 Километража 500 м/ч Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 430 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 8 км/ч
Година Километража Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
44.890 € PLN 191.000 PLN
Година 2016 Километража 3800 м/ч Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
96.450 € Без ДДВ
Година 2021 Километража 6049 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
72.000 US$ EUR ≈ 66.400 €
Година 2020 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, Кам’янське
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина 8 км/ч
Година Километража Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Длабочина на копање 5.703 м Радиус на копање 7.456 м Висина за истовар 5.675 м Брзина 40 км/ч Капацитет на хидраулична пумпа 227 бар Лопата за товарач 1.1 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 2022 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 0.18 м Капацитет на хидраулична пумпа 227 бар Лопата за товарач 1.1 м³ Корпа за багер 0.17 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kharkiv
Контактирајте го продавачот
25.850 € PLN 110.000 PLN
Година 2010 Километража 5331 м/ч Сила
Полска, Zdzieszowice
Контактирајте го продавачот
25.850 € PLN 110.000 PLN
Година 2009 Километража 6818 м/ч Сила
Полска, Zdzieszowice
Контактирајте го продавачот
84.870 € CZK 2.099.000 CZK
Година 2021 Километража 142 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2005 Километража 9096 м/ч Сила
Шпанија, La Vall d'Uixó
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи