Филтри -

Кранови Tadano

Резултати од пребарување: 266 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

266 огласа: Кранови Tadano

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка Tadano TADANO FAUN ATF 90-G4 автодигалка Tadano TADANO FAUN ATF 90-G4
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофаќач 51.2 м
Година 2009 Километража 38000 км Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 25000 кг Брзина 25 км/ч
Година 1993 Километража Сила
Романија, Arad
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг Евро Euro 5 Марка на кран Tadano Модел GR-300EX Капацитет на крајот на стрелата 30 т Брзина 85 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 650000 кг
Година 2022 Километража 600 м/ч Сила
Холандија, Hc
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг
Година 2012 Километража Сила
Мексико, Tabasco
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг
Година 2013 Километража Сила
Мексико, Tabasco
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг
Година 2013 Километража Сила
Мексико, Tabasco
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Автодигалка
Година 1986 Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
автодигалка Tadano ATF40G-2
1
Контактирајте го продавачот
170.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 40000 кг
Година 2008 Километража 99999 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 34999.2 кг Евро Euro 4 Марка на кран Tadano Модел GR350 xl Висина на подигање 33.9852 м Дофат на стрела 28.4988 м Дофаќач 7.251192 м Капацитет на крајот на стрелата 8.4 т Брзина на подигање на товар 100 м/мин Брзина 49.9978 км/ч
Година 07/2015 Километража 3500 м/ч Сила
Израел, Haifa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг Марка на кран Tadano Модел TG500E Висина на подигање 48 м
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2005 Километража 88063 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1999 Километража 196384 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 196384 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 80677 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
70.600 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 1999-01 Километража Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
аукција 19.100 € SEK 221.000 SEK
Автодигалка
Носивост 1550 кг Висина на подигање 47.8 м
Година 2006 Километража 16188 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
автодигалка Tadano TR-300E-2 автодигалка Tadano TR-300E-2
2
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Автодигалка
Носивост 30000 кг Марка на кран Tadano Модел TR-300E-2-00201 Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 28.6 м
Година 1999 Километража 5 км Сила
Украина, Одесская обл
нови автодигалка Tadano GR 145 нови автодигалка Tadano GR 145 нови автодигалка Tadano GR 145
3
Контактирајте го продавачот
1.245.600 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Tadano Дофат на стрела 38.3 м Капацитет на крајот на стрелата 145 т
Година 2022 Километража 1 км Сила
Украина, Одесская обл
нови автодигалка Tadano GR 700
1
Контактирајте го продавачот
550.000 €
Автодигалка
Носивост 70000 кг Марка на кран Tadano Модел GR 700-EX4 Дофат на стрела 47 м Дофаќач 17.7 м
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
300.000 €
Автодигалка
Носивост 40000 кг Марка на кран Tadano Модел ATF 40G-2 Дофат на стрела 35 м Дофаќач 9 м
Година 2018 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг
Година 2017 Километража Сила
Украина, Одесская обл
автодигалка Tadano ATF220G-5 автодигалка Tadano ATF220G-5 автодигалка Tadano ATF220G-5
3
Контактирајте го продавачот
1.180.000 € Со вклучен ДДВ
Автодигалка
Носивост 220000 кг
Година 2017 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови автодигалка Tadano HK 4.070-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
нови автодигалка Tadano AC 3.055-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2022 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 266 огласа
Прикажи
Претплати се