Филтри -

Кранови Potain

Резултати од пребарување: 243 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

243 огласа: Кранови Potain

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
498.000 €
Кула кран
Носивост 12000 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Контактирајте го продавачот
259.000 €
Кула кран
Година 12/2016 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
405.000 €
Кула кран
Носивост 12000 кг
Година 2021 Километража Сила
Германија, Bad Waldsee
кула кран Potain MDT 219 J10 кула кран Potain MDT 219 J10
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 2.55 т
Година 2018 Километража Сила
Франција, Theix
кула кран Potain MDT 189
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 55 м Капацитет на крајот на стрелата 1.8 т
Година 2018 Километража Сила
Франција, Theix
кула кран Potain MDT 349 L12 кула кран Potain MDT 349 L12
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 4 т
Година 2018 Километража Сила
Франција, Theix
кула кран Potain HD 40
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2000 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 4000 кг Висина на подигање 23.2 м Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 4000 кг Висина на подигање 23.2 м Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 12000 кг Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 4 т
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 10000 кг Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 3.3 т
Година 2011 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 4000 кг Висина на подигање 23.2 м Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 1800 кг Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 28 м Капацитет на крајот на стрелата 0.85 т
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 12000 кг Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 3.6 т
Година 1999 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 8000 кг Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.35 т
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 10000 кг Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 2.95 т
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 6000 кг Висина на подигање 21.5 м Дофат на стрела 45 м Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година 2005 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 32000 кг Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 9 т
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 14000 кг Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 50 м
Година 2006 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 16000 кг Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 2.8 т
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 8000 кг Висина на подигање 22.6 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 4000 кг Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 35 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2001 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 12000 кг Висина на подигање 31 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 2.8 т
Година 2016 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 12000 кг Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 50 м Капацитет на крајот на стрелата 5.3 т
Година 2013 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Носивост 16000 кг Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 2.8 т
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Alphen aan den Rijn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 243 огласа
Прикажи