Филтри -

Кранови Demag

Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

156 огласа: Кранови Demag

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
кран гасеничар Demag CC 3800-1 (LSL+ LF 14) кран гасеничар Demag CC 3800-1 (LSL+ LF 14)
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Евро Euro 3 Висина на подигање 177 м Дофаќач 177 м Капацитет на крајот на стрелата 650 т
Година 2015 Километража 8000 м/ч Сила
Германија, Berlin
автодигалка Demag AC 300
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2009 Километража Сила
Шведска, Bålsta
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка Demag AC 500 автодигалка Demag AC 500
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2015 Километража 14000 м/ч Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 25 м
Година 2002 Километража 83087 км Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел DEMAG AC 265 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 45 м Дофаќач 17.5 м
Година 12/1990 Километража 206000 км Сила
Грција, Tripoli
автодигалка Demag AC 100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 50 м Дофаќач 16 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2007 Километража 102106 км Сила
Холандија
автодигалка Demag AC130-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2018 Километража 30193 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка Demag AC 80-2 автодигалка Demag AC 80-2 автодигалка Demag AC 80-2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 80000 кг
Година 2011 Километража 75000 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
645.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 250000 кг Евро Euro 3 Дофат на стрела 80 м Дофаќач 36 м
Година 2006 Километража 54400 км Сила
Унгарија, Felsőzsolca
Контактирајте го продавачот
435.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 160000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 64 м Дофат на стрела 64 м Брзина 80 км/ч
Година 11/2004 Километража 96200 км Сила
Унгарија, Felsőzsolca
кран гасеничар Demag CC 2400-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2014 Километража 4936 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
автодигалка Demag AC 130-5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 59.8 м Капацитет на крајот на стрелата 130 т
Година 2019 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2015 Километража 34153 км Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
94.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag AC 40-1 City Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 1.5 м
Година 2005 Километража 137000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 40-1 City Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 7 м
Година 2009 Километража 161000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
92.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Модел AC 40-1 City Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 13 м
Година 04/2003 Километража 89000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
127.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 50.4 м Дофаќач 1.6 м
Година 2003 Километража 278000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35 Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 15 м
Година 06/2006 Километража 154000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
99.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел Demag AC 40-1 City Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 1.2 м
Година 2008 Километража 173000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
357.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 120 Висина на подигање 80 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 17 м
Година 03/2008 Километража 13900 м/ч Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел AC 35L Висина на подигање 45 м Дофат на стрела 37.4 м Дофаќач 9 м
Година 2005 Километража Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2002 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2002 Километража 60000 км Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 78500 км Сила
Шпанија, Barcelona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 156 огласа
Прикажи