Филтри -

Кранови Zoomlion

Резултати од пребарување: 465 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

465 огласа: Кранови Zoomlion

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 78.070 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел ZTC 250A562 Висина на подигање 49 м Носивост 25000 кг
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел QY70V Висина на подигање 49.3 м Капацитет на крајот на стрелата 70 т Брзина на подигање на товар 28 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 05/2021 Километража 2600 км Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг Евро Euro 5 Висина на подигање 55 м Дофат на стрела 15 м Дофаќач 28 м Капацитет на крајот на стрелата 10 т Брзина на подигање на товар 120 м/мин Брзина 85 км/ч
Година 02/2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZTC300V Висина на подигање 49.3 м Капацитет на крајот на стрелата 30 т Брзина на подигање на товар 28 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 04/2021 Километража 2500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZTC1000V Висина на подигање 82.2 м Дофаќач 64 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т Брзина на подигање на товар 125 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 07/2016 Километража 16000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 50.510 €
Автодигалка
Марка на кран ZOOMLION-MAZ
Година 2018 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 42 м
Година 2010 Километража Сила
Кина, Hong Kong
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZTC800V552
Година 12/2017 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
315.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 55000 кг Евро Euro 3 Брзина 100 км/ч
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел QAY260V733
Година 2012 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2021 Километража 3000 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 35000 кг Модел ZTC350H Висина на подигање 44 м
Година 06/2020 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг Висина на подигање 42 м Дофаќач 15 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 01/2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 25000 кг Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZTC251V Висина на подигање 49.3 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина на подигање на товар 28 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 05/2021 Километража 2300 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг Марка на кран XCMG Модел QY50V Висина на подигање 49.3 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина на подигање на товар 28 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 02/2020 Километража 3500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 80000 кг Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZTC800 Висина на подигање 49.3 м Капацитет на крајот на стрелата 80 т Брзина на подигање на товар 28 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 04/2020 Километража 2500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Висина на подигање 55 м Дофат на стрела 10 м Дофаќач 20 м Капацитет на крајот на стрелата 20 т Брзина на подигање на товар 120 м/мин Брзина 85 км/ч
Година 02/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 30000 кг Евро Euro 3 Брзина 70 км/ч
Година 2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг Евро Euro 3 Брзина 100 км/ч
Година 2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZLJ5554JQZ
Година 07/2017 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 400000 кг Евро Euro 6 Висина на подигање 61 м
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai, Jinshan District
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Висина на подигање 49 м Дофат на стрела 10 м Дофаќач 20 м Капацитет на крајот на стрелата 20 т Брзина на подигање на товар 120 м/мин Брзина 85 км/ч
Година 03/2021 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 25000 кг Марка на кран ZOOMLION-MAZ Модел ZTC25T Висина на подигање 41.2 м Дофаќач 32 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина на подигање на товар 130 м/мин Брзина 90 км/ч
Година 05/2018 Километража 15000 км Сила
Кина
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 465 огласа
Прикажи