Филтри -

Кранови XCMG

Резултати од пребарување: 1263 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1263 огласа: Кранови XCMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XZJ5500JQZ85
Година 12/2020 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг Евро Euro 3 Брзина 100 км/ч
Година Километража Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY70K Брзина 136.7819 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 02/2018 Километража Сила
Кина, 长沙市
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 07/2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 07/2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY50K
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг Марка на кран XCMG Модел XCT100
Година 2019 Километража 3500 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг Марка на кран XCMG Модел QY100K-II
Година 2013 Километража 8000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел XCMG QY25K5F Дофаќач 40 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т Брзина 85 км/ч
Година 05/2011 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Брзина на подигање на товар 100 м/мин
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 25000 кг Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
181.000 US$ EUR ≈ 166.900 €
Автодигалка
Носивост 25000 кг Дофат на стрела 35 м Дофаќач 8.2 м
Година 2022 Километража 5591 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг Марка на кран XCMG Модел QY70KC
Година 2020 Километража 3300 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2022 Километража 1000 км Сила
Украина
автодигалка XCMG QY25KC
1
Контактирајте го продавачот
178.000 US$ EUR ≈ 164.200 €
Автодигалка
Модел QY25KC В НАЯВНОСТІ
Година 2022 Километража 5500 км Сила
Украина, м.Харків
нови автодигалка XCMG QY50KD
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 50000 кг Евро Euro 5 Висина на подигање 58.1 м Дофат на стрела 3 м Дофаќач 16 м Капацитет на крајот на стрелата 1.2 т Брзина на подигање на товар 130 м/мин Брзина 80 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.730 €
Автодигалка
Година 2012 Километража Сила
Кина, He Fei Shi
HEFEI DINGTAO CONSTRUCTION MACHINERY CO., LIMITED
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.660 €
Автодигалка
Марка на кран XCMG Модел QY50K Висина на подигање 42 м Дофаќач 16 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т
Година 02/2010 Километража 5000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 57 м
Година 02/2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг Марка на кран XCMG Модел QY70K-II
Година 2015 Километража 3200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Марка на кран XCMG Модел QY50KA Брзина 136.7819 км/ч
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг Марка на кран XCMG Модел QY70K-II
Година 2015 Километража 3740 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг Марка на кран XCMG Модел QY70K
Година 2013 Километража 5000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1263 огласа
Прикажи