Филтри -

Кранови Liebherr

Резултати од пребарување: 965 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

965 огласа: Кранови Liebherr

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
Автодигалка
Носивост 8000 кг Модел Liebherr
Година 2002 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM LTM 1030 Висина на подигање 41 м Капацитет на крајот на стрелата 35 т
Година 2001 Километража Сила
Северна Македонија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 70000 кг Марка на кран Liebherr Модел LTM 1070 Висина на подигање 50 м
Година 01/1990 Километража Сила
Северна Македонија, Ohrid
Контактирајте го продавачот
430.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 160000 кг Марка на кран Liebherr Модел Liebherr LTM 1160/2 Висина на подигање 160000 м
Година 01/2003 Километража 41203 км Сила
Северна Македонија, Skopje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 58000 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2017 Километража 14000 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2000 Километража 78679 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2005 Километража 74000 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2006 Километража 140000 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTF 1045-4.1 Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 35 м Дофаќач 35 м Капацитет на крајот на стрелата 45 т
Година 2006 Километража 339000 км Сила
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Кула кран
Носивост 10000 кг Дофат на стрела 55 м
Година 1989 Километража Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
Контактирајте го продавачот
195.000 €
Кула кран
Носивост 8000 кг Дофат на стрела 60 м
Година 2014 Километража Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Кула кран
Носивост 8000 кг Дофат на стрела 55 м
Година 1991 Километража Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Кула кран
Дофат на стрела 40 м
Година 2004 Километража Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
Контактирајте го продавачот
625.000 €
Кула кран
Носивост 16000 кг Дофат на стрела 75 м
Година 2021 Километража Сила
Белгија, Chaudfontaine (Embourg)
Контактирајте го продавачот
395.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 160000 кг Марка на кран Liebherr Модел LTM1160 Висина на подигање 84 м
Година 2008 Километража 68000 км Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
265.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел Ltm1050-3.1 Висина на подигање 54 м Дофат на стрела 38 м Дофаќач 16 м
Година 2012 Километража 141015 км Сила
Полска, Bogucin
Контактирајте го продавачот
250.000 €
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1070 - 4.1 Висина на подигање 66 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 16 м
Година 2007 Километража Сила
Полска, Bogucin
Контактирајте го продавачот
180.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LTM 1090 Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 71 м Дофаќач 19 м
Година 1999 Километража Сила
Полска, Bogucin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Висина на подигање 38 м
Година 2008 Километража 92000 км Сила
Франција, Gignac-la-Nerthe
автодигалка Liebherr LTM 1060/2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 60000 кг Дофат на стрела 42 м Дофаќач 17 м
Година 2005 Километража 118023 км Сила
Германија, Mainburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 6000 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 156362 км Сила
Холандија, Almelo
автодигалка Liebherr LTM 1500-8.1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 50 м Капацитет на крајот на стрелата 500 т
Година 2006 Километража Сила
Холандија
Контактирајте го продавачот
88.000 € Без ДДВ
Кула кран
Година 2008 Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
1.250.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Liebherr Модел LG1550 Висина на подигање 1056 м
Година 2002 Километража Сила
Полска, Złotkowo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 965 огласа
Прикажи
Претплати се