Филтри -

Кула кранови Liebherr

Резултати од пребарување: 201 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

201 огласа: Кула кранови Liebherr

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2005 Километража Сила
Германија, Lichtenau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 55 м
Година 1994 Километража Сила
Германија, Lichtenau
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2003 Километража Сила
Германија, Lichtenau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1988 Километража Сила
Германија, Lichtenau
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофаќач 55 м
Година 1989 Километража Сила
Германија, Lichtenau
кула кран Liebherr 140 EC-H  Litronic кула кран Liebherr 140 EC-H  Litronic
2
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Носивост 6000 кг Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.92 т Брзина на подигање на товар 170 м/мин
Година 2005 Километража Сила
Германија, Laatzen
кула кран Liebherr 42K.1 кула кран Liebherr 42K.1
2
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 2.5 м Дофаќач 36 м Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година 2011 Километража Сила
Германија, Laatzen
Контактирајте го продавачот
105.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 55 м Дофаќач 55 м Капацитет на крајот на стрелата 1.85 т
Година 2006 Километража Сила
Германија, Laatzen
Контактирајте го продавачот
68.500 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 33 м Дофаќач 33 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2012 Километража Сила
Германија, Laatzen
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Носивост 5000 кг Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 50 м Дофаќач 50 м Капацитет на крајот на стрелата 0.85 т Брзина на подигање на товар 123 м/мин
Година 2008 Километража Сила
Германија, Laatzen
кула кран Liebherr 71EC
1
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Висина на подигање 24 м Дофат на стрела 45 м Капацитет на крајот на стрелата 1.35 т
Година 1993 Километража Сила
Полска, Szczecin
кула кран Liebherr 60K кула кран Liebherr 60K
2
Контактирајте го продавачот
8.083 € PLN 35.000 PLN
Носивост 5000 кг Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 20 м
Година 1982 Километража Сила
Полска, Szczecin
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Висина на подигање 20 м Дофаќач 30 м Капацитет на крајот на стрелата 1.175 т
Година 1995 Километража Сила
Германија, Laatzen
аукција аукција
Година 1988 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Носивост 4500 кг Висина на подигање 23.5 м Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 1994 Километража Сила
Украина, Kyiv
кула кран Liebherr 35 K кула кран Liebherr 35 K кула кран Liebherr 35 K
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4000 кг Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 36 м
Година 1993 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Висина на подигање 23 м Дофат на стрела 30 м Капацитет на крајот на стрелата 1.1 т
Година 2009 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Висина на подигање 32.7 м Дофат на стрела 43 м
Година 1990 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Висина на подигање 33.8 м Дофат на стрела 50 м
Година 2001 Километража Сила
Чехија, Otrokovice
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Висина на подигање 22 м Дофат на стрела 30 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т Противтежа 18500 кг Макара макара
Година 1992 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1988 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1988 Километража Сила
Австрија, Deutsch Goritz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофаќач 45 м Капацитет на крајот на стрелата 1.35 т
Година 1995 Километража Сила
Германија, Ganderkesee
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Висина на подигање 23.9 м Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т Брзина на подигање на товар 3 м/мин Противтежа 9750 кг
Година 1992 Километража Сила
Полска, Krakow
кула кран Liebherr 154 EC-H LITRONIC кула кран Liebherr 154 EC-H LITRONIC кула кран Liebherr 154 EC-H LITRONIC
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.92 т
Година 2006 Километража Сила
Полска, Gdynia
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 201 огласа
Прикажи
Претплати се