Филтри -

Кранови гасеничари Liebherr

Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

100 огласа: Кранови гасеничари Liebherr

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 65 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т Противтежа 32300 кг
Година 2009 Километража Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Година 2004 Километража Сила
Португалија, Paio Pires, Seixal
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
кран гасеничар Liebherr LR 1160
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 5214 м/ч Сила
Холандија, Giessen
кран гасеничар Liebherr LR 1300 SX
1
Контактирајте го продавачот
2.300.000 €
Капацитет на крајот на стрелата 300 т
Година 2021 Километража 4600 м/ч Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
кран гасеничар Liebherr LR 1500
1
Контактирајте го продавачот
2.675.000 €
Година 2018 Километража 4000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30000 кг Дофат на стрела 40 м Дофаќач 20 м
Година 2010 Километража 12190 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 70000 кг
Година 2012 Километража 7750 м/ч Сила
Холандија, Assen
нови кран гасеничар Liebherr LR 1700-1.0
1
Контактирајте го продавачот
7.250.000 €
Капацитет на крајот на стрелата 700 т
Година 2022 Километража 450 м/ч Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
кран гасеничар Liebherr LR 1750
1
Контактирајте го продавачот
4.450.000 €
Капацитет на крајот на стрелата 750 т
Година 2013 Километража 6764 м/ч Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
нови кран гасеничар Liebherr LR 11000
1
Контактирајте го продавачот
9.950.000 €
Година Километража Сила
Белгија, Frasnes-lez-Gosselies
кран гасеничар Liebherr HS 882 HD Schleppschaufel кран гасеничар Liebherr HS 882 HD Schleppschaufel кран гасеничар Liebherr HS 882 HD Schleppschaufel
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1992 Километража Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 26 м Капацитет на крајот на стрелата 11.2 т Дофаќач 28 м Противтежа 11800 кг
Година 1993 Километража 11600 м/ч Сила
Германија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 600 т
Година 05/2010 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300000 кг
Година 2008 Километража Сила
САД, Rosharon
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300000 кг Противтежа 181000 кг
Година 2014 Километража Сила
Австралија, Port Hedland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 200000 кг
Година 2011 Километража Сила
САД, Cocoa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 18491 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 17696 м/ч Сила
Кина, Hefei
кран гасеничар Liebherr LIEBHERR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2017 Километража 7400 м/ч Сила
Германија, Schrobenhausen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 750000 кг
Година 2013 Километража 5665 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Andelst
кран гасеничар Liebherr LR 1130
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 72300 кг Висина на подигање 49 м Капацитет на крајот на стрелата 130 т Дофаќач 43 м
Година 2012 Километража Сила
Холандија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи
Претплати се