Филтри -

Градежни машини Soilmec

Резултати од пребарување: 171 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

171 огласа: Градежни машини Soilmec

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2009 Километража 12500 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
139.000 €
Машина за набивање столбови
Година 2012 Километража 3997 м/ч Сила
Колумбија
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
46.800 €
Машина за набивање столбови
Година 1999 Километража Сила
Колумбија
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Машина за дупчење
Година 1988 Километража Сила
Колумбија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2010 Километража 13600 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 8000 м/ч Сила
Полска, Warsaw
Контактирајте го продавачот
49.900 US$ EUR ≈ 45.650 €
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 6550 м/ч Сила
Кина, Shanghai
машина за набивање столбови Soilmec SF70 CFA Augers машина за набивање столбови Soilmec SF70 CFA Augers машина за набивање столбови Soilmec SF70 CFA Augers
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 3997 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Машина за дупчење
Година 2000 Километража Сила
Португалија, Paio Pires, Seixal
Контактирајте го продавачот
145.000 €
Машина за дупчење
Година 2012 Километража 3500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 9068 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
нови машина за дупчење Soilmec Duplex Piston mud pump нови машина за дупчење Soilmec Duplex Piston mud pump
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража Сила
Италија, Parola di Fidenza (Pr)
машина за дупчење Soilmec R210 машина за дупчење Soilmec R210 машина за дупчење Soilmec R210
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2005 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2009 Километража 3500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2010 Километража 11 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
215.000 US$ EUR ≈ 196.700 €
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 11300 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2009 Километража 9200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за набивање столбови
Година 2017 Километража 13000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesborough
машина за дупчење Soilmec SR65 машина за дупчење Soilmec SR65 машина за дупчење Soilmec SR65
3
Контактирајте го продавачот
115.000 US$ EUR ≈ 105.200 €
Машина за дупчење
Евро Euro 3
Година 2010 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2008 Километража 3080 м/ч Сила
Германија, Frankfurt am Main
машина за дупчење Soilmec CM70 CFA машина за дупчење Soilmec CM70 CFA машина за дупчење Soilmec CM70 CFA
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2005 Километража Сила
Италија, SPELLO (PG)
машина за дупчење Soilmec SR30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2014 Километража 8000 м/ч Сила
Италија, SPELLO (PG)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 171 огласа
Прикажи