Филтри -

Градежни машини Rippa

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

32 огласа: Градежни машини Rippa

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.690 €
Мини багер
Евро Euro 5
Година 03/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.400 €
Багер-натоварувач
Носивост 2500.2 кг
Година 05/2023 Километража Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.526 US$ EUR ≈ 3.315 €
Мини багер
Евро Euro 5
Година 03/2024 Километража Сила
Кина, Jining
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.640 €
Мини багер
Носивост 1024.21 кг
Година 06/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
9.860 US$ EUR ≈ 9.269 €
Багер-натоварувач
Година 06/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.690 €
Мини багер
Година 03/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.640 €
Мини багер
Носивост 1499.58 кг Евро Euro 5
Година 03/2024 Километража Сила
Кина, Jining
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.340 €
Багер гасеничар
Година 04/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
2.913 US$ EUR ≈ 2.738 €
Мини багер
Носивост 99.7903 кг
Година 06/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
6.950 US$ EUR ≈ 6.533 €
Мини натоварувач
Носивост 224.982 кг
Година 03/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 7.050 €
Мини багер
Година 01/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.820 €
Мини багер
Година 08/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
7.200 US$ EUR ≈ 6.768 €
Мини багер
Година 03/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.820 €
Мини багер
Година 08/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.870 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 03/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
7.350 US$ EUR ≈ 6.909 €
Мини багер
Евро Euro 5
Година 12/2023 Километража Сила
Кина, Jining
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.700 €
Мини багер
Година 06/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2020 Километража 70 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
11.210 US$ EUR ≈ 10.540 €
Багер гасеничар
Година 04/2023 Километража Сила
Кина, Jining
Контактирајте го продавачот
9.800 US$ EUR ≈ 9.212 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5
Година 06/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
нови мини багер Rippa R325
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2023 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Претплати се