Филтри -

Багери Rippa

Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

57 огласа: Багери Rippa

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 13.840 € Со вклучен ДДВ
Мини багер
Година 2024 Километража 5 м/ч Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.575 €
Мини багер
Длабочина на копање 2.250034 м Длабочина на копање 2250 мм Радиус на копање 4.020312 м Висина за истовар 2.250034 м
Година 06/2023 Километража Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.350 €
Мини багер
Длабочина на копање 2.830068 м Длабочина на копање 2830 мм Радиус на копање 4.83108 м
Година 03/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.149 €
Багер-натоварувач
Длабочина на копање 2.599944 м Длабочина на копање 2590 мм Висина за истовар 2741.981 м
Година 05/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.745 €
Мини багер
Длабочина на копање 1.61544 м Радиус на копање 2.77368 м Висина за истовар 1.79832 м
Година 08/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.745 €
Мини багер
Длабочина на копање 1.700784 м Длабочина на копање 2490 мм Радиус на копање 2.84988 м Висина за истовар 3.5814 м
Година 08/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
3.526 US$ EUR ≈ 3.226 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.46888 м Радиус на копање 4.02336 м Висина за истовар 3.56616 м
Година 03/2024 Километража Сила
Кина, Jining
Контактирајте го продавачот
7.200 US$ EUR ≈ 6.587 €
Мини багер
Длабочина на копање 1.499921 м Длабочина на копање 1500 мм Радиус на копање 2.869997 м Висина за истовар 1.900123 м
Година 03/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
2.913 US$ EUR ≈ 2.665 €
Мини багер
Длабочина на копање 1.524 м Длабочина на копање 127 мм Радиус на копање 2.803855 м Висина за истовар 1.524 м
Година 06/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 6.862 €
Мини багер
Длабочина на копање 2.250034 м Длабочина на копање 2250 мм Радиус на копање 3.849624 м
Година 01/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 9.607 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 8.738616 м Длабочина на копање 8712 мм Радиус на копање 8.619744 м
Година 03/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.350 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.830068 м Длабочина на копање 2830 мм Радиус на копање 4.83108 м
Година 03/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.489 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.524 м Радиус на копање 2.286 м Висина за истовар 1.79832 м
Година 03/2024 Километража Сила
Кина, Jining
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.060 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 6.501384 м Длабочина на копање 6451 мм
Година 04/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
34.700 US$ EUR ≈ 31.750 €
Мини багер
Длабочина на копање 2.5 м Радиус на копање 4.5 м Висина за истовар 2.9 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Odessa
аукција 4.118 € SEK 47.500 SEK
Мини багер
Година 2024 Километража 7 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.489 €
Мини багер
Длабочина на копање 1.69987 м Длабочина на копање 1700 мм Радиус на копање 2.84988 м
Година 06/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
9.800 US$ EUR ≈ 8.966 €
Багер гасеничар
Евро Euro 5 Длабочина на копање 3.90144 м Длабочина на копање 3810 мм Радиус на копање 6.199632 м Висина за истовар 3.249168 м
Година 06/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
11.210 US$ EUR ≈ 10.260 €
Багер гасеничар
Длабочина на копање 121.0056 м Длабочина на копање 12090 мм Радиус на копање 117.9881 м
Година 04/2023 Километража Сила
Кина, Jining
Контактирајте го продавачот
7.350 US$ EUR ≈ 6.725 €
Мини багер
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.49936 м Радиус на копање 4.48056 м Висина за истовар 2.8956 м
Година 12/2023 Километража Сила
Кина, Jining
Контактирајте го продавачот
9.860 US$ EUR ≈ 9.021 €
Багер-натоварувач
Година 06/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2024 Километража 12 м/ч Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
нови мини багер Rippa R319
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2024 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
нови мини багер Rippa R319
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2024 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
нови мини багер Rippa R319
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини багер
Година 2024 Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Machineryline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 57 огласа
Прикажи