Филтри -

Мини багери Rippa

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

23 огласа: Мини багери Rippa

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 US$ EUR ≈ 7.041 €
Длабочина на копање 2.250034 м Радиус на копање 3.849624 м
Година 01/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.816 €
Длабочина на копање 1.61544 м Радиус на копање 2.77368 м Висина за истовар 1.79832 м
Година 08/2023 Километража Сила
Кина
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.000 US$ EUR ≈ 4.694 €
Длабочина на копање 2.250034 м Радиус на копање 4.020312 м Висина за истовар 2.250034 м
Година 06/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
3.000 US$ EUR ≈ 2.816 €
Длабочина на копање 1.700784 м Радиус на копање 2.84988 м Висина за истовар 3.5814 м
Година 08/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
7.350 US$ EUR ≈ 6.900 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.49936 м Радиус на копање 4.48056 м Висина за истовар 2.8956 м
Година 12/2023 Километража Сила
Кина, Jining
Контактирајте го продавачот
3.526 US$ EUR ≈ 3.310 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.46888 м Радиус на копање 4.02336 м Висина за истовар 3.56616 м
Година 03/2024 Километража Сила
Кина, Jining
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.633 €
Носивост 1024.21 кг Длабочина на копање 1.69987 м Радиус на копање 2.84988 м
Година 06/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
2.913 US$ EUR ≈ 2.735 €
Носивост 99.7903 кг Длабочина на копање 1.524 м Радиус на копање 2.803855 м Висина за истовар 1.524 м
Година 06/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.633 €
Носивост 1499.58 кг Евро Euro 5 Длабочина на копање 1.524 м Радиус на копање 2.286 м Висина за истовар 1.79832 м
Година 03/2024 Километража Сила
Кина, Jining
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.670 €
Евро Euro 5 Длабочина на копање 2.830068 м Радиус на копање 4.83108 м
Година 03/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.670 €
Длабочина на копање 2.830068 м Радиус на копање 4.83108 м
Година 03/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
7.200 US$ EUR ≈ 6.759 €
Длабочина на копање 1.499921 м Радиус на копање 2.869997 м Висина за истовар 1.900123 м
Година 03/2024 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража 3 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
нови мини багер Rippa R325
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража 11 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Австралија, Brisbane
Euro Auctions AU
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
34.700 US$ EUR ≈ 32.580 €
Носивост 1200 кг Длабочина на копање 2.5 м Радиус на копање 4.5 м Висина за истовар 2.9 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 70 м/ч Сила
Романија, Bihor
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Претплати се