Филтри -

Градежни машини Rigo

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Градежни машини Rigo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Автодигалка
Евро Euro 1 Висина на подигање 33 м Дофат на стрела 33 м Носивост 50000 кг Брзина 60 км/ч
Година 1991 Километража 76949 км Сила
Романија, Bucharest
автодигалка Rigo RTT 904
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2005 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
автодигалка Rigo RA 250 автодигалка Rigo RA 250
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 25 м Носивост 25000 кг
Година 1995 Километража Сила
Италија, Trieste
автодигалка Rigo RTT 600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 32 м Носивост 50000 кг
Година 1994 Километража 99700 км Сила
Италија, Udine -UD
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2000 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 35000 кг
Година Километража 12417 м/ч Сила
Италија, Lograto
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се