Товарач гасеничар Caterpillar 963

PDF
товарач гасеничар Caterpillar 963
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Caterpillar
Модел 963
Тип товарач гасеничар
Локација Северна Македонија Skopje
Датум на објавување сеп 20, 2023
Machineryline ID BG15489
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Товарач гасеничар Caterpillar 963

Англиски
Machine correctness: Correct
Stroj ispravan
remontovan motor i pumpe
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 943 цена на барање Товарач гасеничар Босна и Херцеговина, Posušje
Caterpillar 977L 25.000 € Товарач гасеничар 1980 7193 м/ч Грција, Drepano
Caterpillar 941B 8.000 € Товарач гасеничар 1979 2231 м/ч Холандија, Sittard
Caterpillar 955L цена на барање Товарач гасеничар Германија, Metten
Caterpillar 941B 15.500 € Товарач гасеничар 1990 Полска, Somianka
Caterpillar 963B цена на барање Товарач гасеничар Италија, Anzola Emilia (BO)