Багер гасеничар Komatsu PC400LC-5

PDF
багер гасеничар Komatsu PC400LC-5
1/1
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Komatsu
Модел PC400LC-5
Тип багер гасеничар
Нето тежина 40000 кг
Локација Северна Македонија Skopje
Датум на објавување сеп 20, 2023
Machineryline ID ZA15489
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Багер гасеничар Komatsu PC400LC-5

Англиски
for more information покажи контакти
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Komatsu PC450LC-6K цена на барање Багер гасеничар Северна Македонија, Skopje
Komatsu 340LC-7K цена на барање Багер гасеничар Северна Македонија, Skopje
Komatsu PC450LC-6 цена на барање Багер гасеничар 1996 Хрватска, Karlovac
Komatsu PC450LC-7K цена на барање Багер гасеничар 2005 8566 м/ч Хрватска, Zagreb
Komatsu PC700LC-8 цена на барање Багер гасеничар 2015 Босна и Херцеговина, Posušje
Komatsu PC210LC-6K 21.500 € Багер гасеничар 2001 Босна и Херцеговина, Posušje