Багер гасеничар Komatsu 340LC-7K

PDF
PDF
Цена:
на барање
Побарајте цена
Контактирајте го продавачот
Марка Komatsu
Модел 340LC-7K
Тип багер гасеничар
Нето тежина 35000 кг
Локација Северна Македонија Skopje
Датум на објавување сеп 20, 2023
Machineryline ID XY15488
Опис
Капацитет на лопата 2.1 м³
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја жолт

Дополнителни информации — Багер гасеничар Komatsu 340LC-7K

Англиски
Machine correctness: Correct
installation for hammer
bucket 2,1m3
engine in excellent condition warranty on engine one year / 500 hours
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Komatsu PC450LC-6K цена на барање Багер гасеничар Северна Македонија, Skopje
Komatsu PC400LC-5 цена на барање Багер гасеничар Северна Македонија, Skopje
Komatsu PC450LC-7K цена на барање Багер гасеничар 2005 8566 м/ч Хрватска, Zagreb
Komatsu PC450LC-6 цена на барање Багер гасеничар 1998 14240 м/ч Хрватска, Karlovac
Komatsu PC350 NLC-8 цена на барање Багер гасеничар 2008 20650 м/ч Босна и Херцеговина, Posušje
Komatsu PC78US 19.500 € Багер гасеничар 04/2016 200 м/ч Кина, Shanghai