Филтри -

Градежни машини KrAZ

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Градежни машини KrAZ

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.430 € PLN 153.000 PLN
Автодигалка
Година 2008 Километража 18206 км Сила
Полска, Rząśnia
нови автодигалка KrAZ 65053
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови машина за рециклирање на асфалт KrAZ 5233Н2 УЯР-01
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка KrAZ 65053 (КТА-28)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка KrAZ 65053 (КC-55712) и (КC-55712)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка KrAZ 65053 (КТА-32)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка KrAZ 65053 (КC-55712) и КрАЗ-63221 (КC-55712)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови телескопски багер KrAZ 65053 UDS-114R Автоэкскаватор-планировщик
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски багер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови пумпа за бетон KrAZ 65053 JXZ 37-4.16НР
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови прскалка за битуменска емулзија KrAZ 65053 КДМ-333
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови машина за рециклирање на асфалт KrAZ Н12.2-УЯР-01
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка KrAZ 65053 (КТА-25) и КрАЗ-63221 (КТА-25)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови термо бункер за асфалт KrAZ 65055 КДМ 1502 Котел для литого асфальта
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Термо бункер за асфалт
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка KrAZ 65053 (КТА-25) и КрАЗ-63221 (КТА-25)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови автодигалка Tadano TM-35100 на шасија KrAZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Tadano Модел TM-35100 Висина на подигање 46 м Дофат на стрела 30.5 м Дофаќач 15 м Носивост 37100 кг
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се