Филтри -

Градежни машини Böcker

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

44 огласа: Градежни машини Böcker

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 2016 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Böcker Модел AK 46/6000
Година 2018 Километража 42695 км Сила
Полска, Kiełczewo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Böcker Модел AK 37/4000
Година 2020 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2016 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 2021 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
камион со скала Böcker HD18/05 камион со скала Böcker HD18/05 камион со скала Böcker HD18/05
3
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион со скала
Година Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Контактирајте го продавачот
24.980 € Без ДДВ
Камион со скала
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 34 м
Година Километража 1515 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 22.3 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т Брзина на подигање на товар 50 м/мин
Година 2020 Километража 100 м/ч Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
57.170 € PLN 245.000 PLN
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 24.9 м Брзина 60 км/ч
Година 2010 Километража Сила
Полска, Chojnice
мини кран Böcker Diesel 36/2400
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 2020 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 2015 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Мини кран
Година 2017 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 30 м
Година Километража 2272 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
24.980 € Без ДДВ
Камион со скала
Година Километража Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 30 м
Година Километража 289 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 32 м
Година Километража 50786 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
88.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 30 м
Година Километража 181 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Контактирајте го продавачот
99.980 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 32 м
Година Километража 15696 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Камион со скала
Висина на подигање 20 м
Година 2015 Километража 1 м/ч Сила
Холандија, Marknesse
Контактирајте го продавачот
133.000 € PLN 570.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Böcker Модел AK 35/3000 Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 26.6 м Капацитет на крајот на стрелата 0.25 т
Година 2011 Километража 218153 км Сила
Полска, Konarzyny
Контактирајте го продавачот
30.000 €
Кровна дигалка
Висина на подигање 24 м Носивост 250 кг
Година 12/2023 Километража Сила
Романија, Piatra Neamț
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион со скала
Носивост 300 кг
Година 2010 Километража 1922 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи