Филтри -

Кранови Böcker

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

30 огласа: Кранови Böcker

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Марка на кран Böcker Модел AK 46 Висина на подигање 46 м Дофат на стрела 30 м Дофаќач 11 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т Брзина на подигање на товар 50 м/мин
Година 04/2021 Километража 55000 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 2016 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Böcker Модел AK 46/6000
Година 2018 Километража 42695 км Сила
Полска, Kiełczewo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Böcker Модел AK 37/4000
Година 2020 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2016 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 2021 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 34 м
Година Километража 1515 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 22.3 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т Брзина на подигање на товар 50 м/мин
Година 2020 Километража 100 м/ч Сила
Полска, Chojnice
Контактирајте го продавачот
57.120 € PLN 245.000 PLN
Автодигалка
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 24.9 м Брзина 60 км/ч
Година 2010 Километража Сила
Полска, Chojnice
мини кран Böcker Diesel 36/2400
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 2020 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 2015 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Контактирајте го продавачот
5.950 €
Мини кран
Година 2017 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 30 м
Година Километража 2272 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 30 м
Година Километража 289 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
88.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 30 м
Година Километража 181 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Година 2013 Километража Сила
Полска, Kiełczewo
Контактирајте го продавачот
99.980 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 32 м
Година Километража 15696 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
132.900 € PLN 570.000 PLN
Автодигалка
Евро Euro 4 Марка на кран Böcker Модел AK 35/3000 Висина на подигање 35 м Дофат на стрела 26.6 м Капацитет на крајот на стрелата 0.25 т
Година 2011 Километража 218153 км Сила
Полска, Konarzyny
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2008 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
69.750 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 27 м
Година Километража 1849 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража 3359 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
165.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 44 м
Година Километража 287490 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 6 Марка на кран Böcker Модел AK46/6000 AHY Висина на подигање 46 м Дофат на стрела 39 м
Година 02/2022 Километража 2630 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Година Километража 137286 км Сила
Холандија, Wijchen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи