Филтри -

Багери гасеничари Yanmar

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

48 огласа: Багери гасеничари Yanmar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 120 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Италија, Buia
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Година Километража 3437 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 10.000 €
Година Километража 2558 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 €
Година Километража 2240 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Носивост 4000 кг Длабочина на копање 3.5 м Длабочина на копање 3500 мм Радиус на копање 6 м Висина за истовар 5.5 м Капацитет на хидраулична пумпа 80 бар
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража 3590 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
багер гасеничар Yanmar graafmachine 1.7 ton
1
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Година Километража Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража 3108 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.780 €
Година 2012 Километража 1985 м/ч Сила
Украина, Одесская обл
багер гасеничар Yanmar B4-6A багер гасеничар Yanmar B4-6A
2
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.840 €
Година 2010 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2009 Километража 2981 м/ч Сила
Холандија, Hengelo
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.330 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 2.2 м Длабочина на копање 2200 мм Радиус на копање 3.71 м Висина за истовар 2.63 м
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.200 €
Носивост 5500 кг
Година 06/2018 Километража 2800 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Година 2018 Километража 4666 м/ч Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Година 2013 Километража 4893 м/ч Сила
Романија, Sibiu
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.590 €
Носивост 30000 кг
Година 2019 Километража 1998 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Година 2003 Километража 6102 м/ч Сила
Романија, Ciucea
Контактирајте го продавачот
39.880 € PLN 169.900 PLN
Година 2015 Километража 4605 м/ч Сила
Полска, Niepołomice
Контактирајте го продавачот
6.400 €
Година Километража Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
38.750 €
Година 2015 Километража 3933 м/ч Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 2317 м/ч Сила
Полска, Wielogłowy
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.960 €
Година 09/2015 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се