Филтри -

Багери гасеничари Kubota

Резултати од пребарување: 143 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

143 огласа: Багери гасеничари Kubota

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.670 €
Носивост 6000 кг Длабочина на копање 3.92 м Длабочина на копање 3920 мм Радиус на копање 6.29 м Висина за истовар 4.125 м
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 €
Година Километража 4124 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 €
Година Километража 4087 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 €
Година Километража 3727 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 €
Година Километража 3426 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 €
Година Километража 3297 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 €
Година Километража 2979 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.000 €
Година Километража 1646 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 2.500 €
Година Километража 3628 м/ч Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
15.800 US$ EUR ≈ 14.830 €
Година 05/2021 Километража 1100 м/ч Сила
Кина, CN , Anhui , Hefei, , Yaohai District, 668 Sichun Road
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.610 €
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 13.140 €
Носивост 6000 кг
Година 04/2022 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.900 €
Носивост 5520 кг Длабочина на копање 3.69 м Длабочина на копање 3690 мм Радиус на копање 6.14 м Висина за истовар 3.95 м
Година 05/2021 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.200 €
Носивост 3648 кг Евро Euro 3 Длабочина на копање 2.825 м Длабочина на копање 2825 мм Радиус на копање 4.951 м Висина за истовар 4.951 м
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
15.570 € CNY 120.000 CNY
Година 2021 Километража Сила
Кина
JUEXIN MACHINERY
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 3000 м/ч Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 2700 м/ч Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.610 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 3.69 м Радиус на копање 5.685 м Висина за истовар 3.95 м
Година 2017 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.388 €
Длабочина на копање 3.135 м Радиус на копање 4.73 м Висина за истовар 3.32 м
Година 2015 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.410 €
Длабочина на копање 7.04 м Длабочина на копање 7040 мм Радиус на копање 4.29 м Висина за истовар 4.98 м
Година 2017 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.080 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 2.55 м Радиус на копање 4.51 м Висина за истовар 3.02 м
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.200 €
Евро Euro 2 Длабочина на копање 3.58 м Радиус на копање 5.56 м Висина за истовар 3.855 м
Година 2018 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.270 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 2.32 м Длабочина на копање 2320 мм Радиус на копање 4.14 м Висина за истовар 2.55 м
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
15.200 US$ EUR ≈ 14.270 €
Евро Euro 3 Длабочина на копање 2.31 м Радиус на копање 3.9 м Висина за истовар 2.44 м
Година Километража Сила
Кина, Nanjing
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 143 огласа
Прикажи
Претплати се