Багер гасеничар FURUKAWA 640LS, excavator

PDF
PDF
11.000 €
Нето цена
Контактирајте го продавачот
Марка FURUKAWA
Модел 640LS, excavator
Тип багер гасеничар
Година на производство 1998
Работни часови 8000 м/ч
Локација Литванија
Датум на објавување јан 08, 2022
Machineryline ID UW11831
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Англиски
Damage: No damages
vehicle condition: Used
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
багер гасеничар KOBELCO SK 200LC KOBELCO SK 200LC 16.500 € Багер гасеничар 2000 7000 м/ч Литванија, Šiauliai
багер гасеничар FURUKAWA 725 LS FURUKAWA 725 LS 18.500 € Багер гасеничар 1999 7612 м/ч Белгија, ST.VITH
багер гасеничар LIEBHERR R922 HDSL LIEBHERR R922 HDSL 20.500 € Багер гасеничар 2002 10000 м/ч Литванија, Šiauliai
багер гасеничар VOLVO EC210 VOLVO EC210 22.500 € Багер гасеничар 2002 10000 м/ч Литванија, Šiauliai