Багер гасеничар Volvo EC290NLC

PDF
багер гасеничар Volvo EC290NLC
багер гасеничар Volvo EC290NLC
багер гасеничар Volvo EC290NLC слика 2
багер гасеничар Volvo EC290NLC слика 3
багер гасеничар Volvo EC290NLC слика 4
багер гасеничар Volvo EC290NLC слика 5
багер гасеничар Volvo EC290NLC слика 6
багер гасеничар Volvo EC290NLC слика 7
багер гасеничар Volvo EC290NLC слика 8
багер гасеничар Volvo EC290NLC слика 9
багер гасеничар Volvo EC290NLC слика 10
багер гасеничар Volvo EC290NLC слика 11
Заинтересирани сте за огласот?
1/11
PDF
17.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  Volvo
Модел:  EC290NLC
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  2001
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  вчера
Machineryline ID:  NV39356
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Volvo Ec 290 22.210 € Багер гасеничар 2003 27303 м/ч Полска, GOLESZÓW
Daewoo SL 250LC-V 21.000 € Багер гасеничар 2001 Полска, Lubartów
Volvo EC 360 BNLC 25.400 € Багер гасеничар 2005 18446 м/ч Полска, Szczyty
Caterpillar 320BL 31.500 € Багер гасеничар 2000 Полска, Lubartów
Daewoo SL290LCV 19.000 € Багер гасеничар 2000 Полска, Lubartów
Volvo EC 460 35.170 € Багер гасеничар 2006 Полска, Gdańsk