Филтри -

Телескопски багери

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

25 огласа: Телескопски багери

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година 2002 Километража Сила
Полска, Gdańsk
телескопски багер Tatra UDS-114
1
Контактирајте го продавачот
0,02 € UAH 1 UAH
Марка на телескопска стрела Tatra
Година 06/1989 Километража Сила
Украина, Vinnytsia
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
53.890 US$ EUR ≈ 49.490 €
Година 1999 Километража 49000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
18.000 € Со вклучен ДДВ
Година 01/2024 Километража Сила
Украина, Дніпро
телескопски багер Caterpillar 231D
1
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Година 1991 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Година 1989 Километража 19400 м/ч Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Година 2014 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Година 1988 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1992 Километража 265532 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
10.000 € Со вклучен ДДВ
Година 1986 Километража Сила
Словачка, Nižná
Контактирајте го продавачот
198.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2012 Километража 8800 м/ч Сила
Финска, HYVINKÄÄ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Длабочина на копање 7 м
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2021 Километража 28 м/ч Сила
Германија, Baienfurt
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 1650 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 140 м/ч Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража 15000 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража 1010 м/ч Сила
Германија, 01156 Dresden
Контактирајте го продавачот
71.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3
Година 2007 Километража 15000 м/ч Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1989 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1991-10 Километража 6600 м/ч Сила
Германија, Ravensburg
Контактирајте го продавачот
43.600 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 698 м/ч Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Година 04/2020 Километража 690 м/ч Сила
Полска, Gołkowice Górne
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи