Багер гасеничар CAT 320BL

PDF
багер гасеничар CAT 320BL
багер гасеничар CAT 320BL
багер гасеничар CAT 320BL слика 2
багер гасеничар CAT 320BL слика 3
багер гасеничар CAT 320BL слика 4
багер гасеничар CAT 320BL слика 5
багер гасеничар CAT 320BL слика 6
багер гасеничар CAT 320BL слика 7
багер гасеничар CAT 320BL слика 8
багер гасеничар CAT 320BL слика 9
багер гасеничар CAT 320BL слика 10
багер гасеничар CAT 320BL слика 11
багер гасеничар CAT 320BL слика 12
багер гасеничар CAT 320BL слика 13
Заинтересирани сте за огласот?
1/13
PDF
34.000 €
Контактирајте го продавачот
Марка:  CAT
Модел:  320BL
Тип:  багер гасеничар
Година на производство:  1998
Локација:  Полска Lubartów
Датум на објавување:  денеска
Machineryline ID:  WA38643
Состојба
Состојба:  половни
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

Caterpillar 317 17.000 € Багер гасеничар 1998 Полска, Lubartów
Caterpillar 317BL 18.000 € Багер гасеничар 1998 13921 м/ч Полска, Gdańsk
Caterpillar 320BL 31.500 € Багер гасеничар 2000 Полска, Lubartów
Daewoo SL290LCV 19.000 € Багер гасеничар 2000 Полска, Lubartów
CAT 308E2CRSB 68.020 € Багер гасеничар 2018 2837 м/ч Полска, Łomianki
CAT 320 138.000 € Багер гасеничар 2018 3515 м/ч Полска, Poznań