Филтри -

Опреми за бетонски работи Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 802 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

802 огласа: Опреми за бетонски работи Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2016 Километража 298935 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2014 Километража 40000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Камион-мешалка
Носивост 18300 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража Сила
Холандија, Mook
Контактирајте го продавачот
64.790 US$ EUR ≈ 60.900 €
Пумпа за бетон
Година 2005-04 Километража 171000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 230000 км Сила
Норвешка, Kongsvinger
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 298000 км Сила
Норвешка, Kongsvinger
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 150000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 235000 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Носивост 11100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2012 Километража 179184 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Носивост 500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2015 Километража 75643 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Putzmeister
Година 03/2023 Километража 766 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Носивост 500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
69.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 11/2006 Километража 233000 км Сила
Полска, Opole
камион-мешалка IMER Group  на шасија Mercedes-Benz 3029
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година Километража 218000 км Сила
Украина, Kyiv
камион-мешалка Intermix  на шасија Mercedes-Benz 3244
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Intermix
Година Километража 210465 км Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2019 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел ZLJ5440THBK
Година 01/2013 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Зафатнина 10 м³
Година 2007-10 Километража 296475 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Зафатнина 8 м³ Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2002 Километража 723000 км Сила
Полска, Mirów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 05/2013 Километража 15192 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел ZLJ5419THB
Година 06/2013 Километража 32594 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2013 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 12/2013 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон IMER Group Модел LT 105 EH
Година 2024 Километража Сила
Полска, Gdańsk, Stogi z Przeróbką (Polska)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 802 огласа
Прикажи
Претплати се