Филтри -

Опреми за бетонски работи Zoomlion

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Опреми за бетонски работи Zoomlion

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 08/2017 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 08/2013 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарна пумпа за бетон
Суспензија хидраулично
Година 04/2019 Километража 268 м/ч Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година 11/2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 49000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.888 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 09/2019 Километража 38000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2024 Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3
Година 2012 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2017 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2021 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 52.570 €
Пумпа за бетон
Година 2013 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
112.000 US$ EUR ≈ 105.100 €
Пумпа за бетон
Година 12/2019 Километража 1300 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
104.000 US$ EUR ≈ 97.630 €
Пумпа за бетон
Година 2014 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
61.000 US$ EUR ≈ 57.270 €
Пумпа за бетон
Година 2012 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
камион-мешалка Zoomlion K9JB-R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Зафатнина 12 м³
Година Километража 100000 км Сила
Украина, м. Бровари
камион-мешалка Zoomlion K9JB-R камион-мешалка Zoomlion K9JB-R камион-мешалка Zoomlion K9JB-R
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Зафатнина 9 м³
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2022 Километража 5000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.800 €
Стационарна пумпа за бетон
Суспензија хидраулично
Година 03/2019 Километража 375 м/ч Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 10/2014 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се