Филтри -

Опреми за бетонски работи Scania

Резултати од пребарување: 122 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

122 огласа: Опреми за бетонски работи Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
113.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 19080 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015-12-08 Километража 108203 км Сила
Белгија, Handzame
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
41.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 21410 кг Евро Euro 6
Година 07/2015 Километража 232525 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 17580 кг Евро Euro 4 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2007 Километража 621180 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 15440 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на мешалка за бетон Baryval
Година 03/2011 Километража 270000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³
Година 11/2018 Километража 133339 км Сила
Франција, Saint Victoret
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.280 €
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража 500 м/ч Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 18250 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Intermix
Година 07/2016 Километража 380712 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 18250 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Intermix
Година 03/2017 Километража 336105 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел 63m X-6RZ 2013
Година 04/2013 Километража 4978 км Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Зафатнина 7 м³
Година 2007-10 Километража 208543 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 15610 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на мешалка за бетон Baryval
Година 08/2012 Километража 294088 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Зафатнина 7 м³ Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2007-10 Километража 208543 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
229.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 82000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година 2018 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
113.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
113.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
113.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
58.110 € PLN 249.000 PLN
Пумпа за бетон
Година 2003 Километража Сила
Полска, Pułtusk
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион-мешалка
Година 1999 Километража Сила
Франција, St Aubin Sur Gaillon
RB Trading International
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Суспензија хидраулично
Година 2021 Километража Сила
Кина, Changsha
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
29.630 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Зафатнина 8 м³
Година 2007 Километража 520000 км Сила
Романија, Baia-Mare
Контактирајте го продавачот
22.390 € SEK 259.900 SEK
Камион-мешалка
Година Километража 463003 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2024 Километража Сила
Кина, Changsha
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 122 огласа
Прикажи