Филтри -

Опреми за бетонски работи CIFA

Резултати од пребарување: 166 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

166 огласа: Опреми за бетонски работи CIFA

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
184.800 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 11/2016 Километража 178000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
179.800 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 12/2015 Километража 198000 км Сила
Полска, Opole
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
185.600 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 12/2015 Километража 198000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
64.800 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 11/2006 Километража 233000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
64.800 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 11/2006 Километража 233000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Суспензија пружина/пружина
Година 2007-10 Километража 102200 км Сила
Норвешка, Kongsvinger
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Суспензија пружина/пружина
Година 07/1992 Километража 181274 км Сила
Германија, Erkheim
Контактирајте го продавачот
38.470 € PLN 165.000 PLN
Камион-мешалка
Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 1999 Километража 415340 км Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
68.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 05/2017 Километража 149329 км Сила
Романија, Giarmata
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 2006 Километража 352155 км Сила
Полска
пумпа за бетон Cifa  на шасија Mercedes-Benz Arocs 4143 CIFA MK 32 L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 08/2020 Километража 137000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
89.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 2008 Километража 259000 км Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 141000 км Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 210000 км Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Пумпа за бетон
Година 2011 Километража 2946 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
169.000 € PLN 725.000 PLN
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 2016 Километража 125429 км Сила
Полска, Zaskale
камион-мешалка Cifa  на шасија Mercedes-Benz Actros 3235  9m3  CIFA
1
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 06/2007 Километража 410000 км Сила
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
179.800 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 11/2016 Километража 178000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
111.741 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 2021-04 Километража 77261 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Пумпа за бетон
Година 05/2006 Километража 321000 км Сила
Литванија, Ilgakiemis
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 05/2006 Километража 321000 км Сила
Литванија, Ilgakiemis
Контактирајте го продавачот
219.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 2021 Километража 48000 км Сила
Хрватска, OGULIN
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 2480 м/ч Сила
Хрватска, OGULIN
Контактирајте го продавачот
475.200 € GBP 399.000 GBP
Пумпа за бетон
Година 2024 Километража Сила
Обединето Кралство, Leominster
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 166 огласа
Прикажи