Филтри -

Опреми за бетонски работи Volvo

Резултати од пребарување: 181 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

181 огласа: Опреми за бетонски работи Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
136.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон FML
Година 2024 Километража 100 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
183.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Марка на мешалка за бетон FML
Година 2024 Километража 50 км Сила
Полска, Kielce
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-05-07 Километража 505900 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
46.600 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 20900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 418132 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 02/2002 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2005 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
184.900 €
Камион-мешалка
Носивост 12720 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 69436 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
184.900 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 69436 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 15840 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на мешалка за бетон Baryval
Година 06/2012 Километража 265563 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
43.500 €
Камион-мешалка
Носивост 30470 кг Евро Euro 5 Зафатнина 15 м³
Година 2011 Километража 348294 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2003-09 Километража 195000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2021 Километража 12173 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
44.300 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-03 Километража 255000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Модел 62m 2013 6RZ
Година 09/2013 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2007 Километража 161156 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
42.230 € PLN 179.900 PLN
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2008 Километража 324572 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 05/2015 Километража 5600 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
68.800 €
Камион-мешалка
Носивост 21875 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 56262 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Euromix MTP Модел MTP 9 L
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
50.510 € BRL 275.000 R$
Камион-мешалка
Година 2011 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Камион-мешалка
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 635000 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
118.000 €
Камион-мешалка
Носивост 39875 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-07-10 Километража 141000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
97.500 €
Камион-мешалка
Носивост 35660 кг Евро Euro 6 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 184377 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
169.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2015-10-05 Километража 7695 км Сила
Холандија, Andelst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 181 огласа
Прикажи
Претплати се