Филтри -

Опреми за бетонски работи XCMG

Резултати од пребарување: 118 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

118 огласа: Опреми за бетонски работи XCMG

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 5
Година 2024 Километража Сила
Кина, Wu Lu Mu Qi Shi
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.560 €
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина, Jinan
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
353.000 US$ EUR ≈ 325.600 €
Пумпа за бетон
Година 2024 Километража Сила
Кина, Wu Lu Mu Qi Shi
Контактирајте го продавачот
158.000 US$ EUR ≈ 145.700 €
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
36.800 US$ EUR ≈ 33.940 €
Мешалка за бетон
Година 2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
119.800 US$ EUR ≈ 110.500 €
Пумпа за бетон
Година 2023 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
199.000 US$ EUR ≈ 183.500 €
Пумпа за бетон
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
25.800 US$ EUR ≈ 23.790 €
Пумпа за бетон
Година 2013 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година 2016 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
125.000 US$ EUR ≈ 115.300 €
Пумпа за бетон
Година 2022 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
42.800 US$ EUR ≈ 39.470 €
Камион-мешалка
Носивост 17470 кг Марка на мешалка за бетон XCMG
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.500 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2014 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.750 €
Пумпа за бетон
Година 2017 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
1.111 €
Пумпа за бетон
Година 2022 Километража 5000 км Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.560 €
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
пумпа за бетон XCMG 48m Concrete Pumps for Sale Near Me in Mauritius пумпа за бетон XCMG 48m Concrete Pumps for Sale Near Me in Mauritius
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
пумпа за бетон XCMG 32 Meter Pump Truck for Sale in Senegal  на шасија Mercedes-Benz Actros пумпа за бетон XCMG 32 Meter Pump Truck for Sale in Senegal  на шасија Mercedes-Benz Actros пумпа за бетон XCMG 32 Meter Pump Truck for Sale in Senegal  на шасија Mercedes-Benz Actros
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
145.000 US$ EUR ≈ 133.700 €
Пумпа за бетон
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
139.000 US$ EUR ≈ 128.200 €
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 11.990 €
Камион-мешалка
Марка на мешалка за бетон XCMG
Година 2021 Километража 30000 км Сила
Кина, Changzhou
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 48.880 €
Пумпа за бетон
Година 2016 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
88.000 US$ EUR ≈ 81.160 €
Пумпа за бетон
Година 2018 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
131.000 US$ EUR ≈ 120.800 €
Пумпа за бетон
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
123.000 US$ EUR ≈ 113.400 €
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 118 огласа
Прикажи