Филтри -

Пумпи за бетон Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 495 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

495 огласа: Пумпи за бетон Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон M24 Висина на подигање на бетон 24 м Број на делови на пумпа за бетон 3
Година 1999 Километража 450000 км Сила
Полска, Pasłęk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Sany Висина на подигање на бетон 54 м
Година 2019 Километража 29000 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Sharjah
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Cifa Висина на подигање на бетон 25 м
Година 1994 Километража Сила
Полска, Lwówek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон 38X-5RZ Висина на подигање на бетон 38 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 600 л Притисок 11 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина BigSpace
Година 08/2013 Километража 34588 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон Cifa MK 28L Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 2016 Километража 141000 км Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон BRF 28.09 H Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Капацитет 8300 m3/ч
Година 1999 Километража 283 км Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
194.000 €
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 32421 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон Cement Pumping Trailer
Година 2020 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Sany Модел на пумпа за бетон SYM5442THBEB 620C-10A
Година 2020 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон Wet Cement Pumper
Година 2019 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
18.750 € PLN 79.780 PLN
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон PUMI-16 Висина на подигање на бетон 16 м Број на делови на пумпа за бетон 2 Резервоар за вода 800 л
Година 1990 Километража 152138 км Сила
Полска, Zaskale
Контактирајте го продавачот
181.000 € PLN 770.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон MK28.4L Висина на подигање на бетон 28.4 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 1000 л Капацитет 60 m3/ч
Година 2016 Километража 125429 км Сила
Полска, Zaskale
Контактирајте го продавачот
62.280 € PLN 265.000 PLN
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 32 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 1000 л
Година 1999 Километража 244948 км Сила
Полска, Zaskale
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон 28m Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Капацитет 140 m3/ч
Година 10/1994 Километража 269000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
94.500 €
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Schwing Модел на пумпа за бетон 34 Висина на подигање на бетон 34 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 09/2001 Километража 370000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон 63-X-7RZ Висина на подигање на бетон 63 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Притисок 12 бар Капацитет 180 m3/ч Тип на кабина BigSpace
Година 08/2019 Километража 22816 км Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Марка на пумпа за бетон Putzmeister Висина на подигање на бетон 46 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Притисок 350 бар Тип на кабина BigSpace
Година 06/2012 Километража 40000 км Сила
Кина, Ningxiang, Changsha
Контактирајте го продавачот
11.111 US$ EUR ≈ 10.250 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон Rexroth Висина на подигање на бетон 52 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Притисок 350 бар Капацитет 140 m3/ч Тип на кабина BigSpace
Година 2013 Километража 55000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
68.700 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон 28m+9m3 Висина на подигање на бетон 20 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 11/2006 Километража 233000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Марка на пумпа за бетон Zoomlion Висина на подигање на бетон 49 м Број на делови на пумпа за бетон 6 Притисок 12 бар Капацитет 180 m3/ч Тип на кабина BigSpace
Година 06/2018 Километража 1334 м/ч Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон JunJin Модел на пумпа за бетон JXRZ46-5.16HP Висина на подигање на бетон 46 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 800 л Притисок 72 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 2023 Километража Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон JunJin Модел на пумпа за бетон JXRZ37-5.16HP Висина на подигање на бетон 36.1 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Резервоар за вода 800 л Притисок 72 бар Капацитет 160 m3/ч
Година 2023 Километража Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Putzmeister Модел на пумпа за бетон M46-5RZ
Година 02/2008 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Zoomlion Модел на пумпа за бетон 56M Висина на подигање на бетон 56 м Број на делови на пумпа за бетон 5
Година 2022 Километража 30000 км Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2019-05-31 Километража 57490 км Сила
Холандија, Andelst
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 495 огласа
Прикажи