Филтри -

Опреми за бетонски работи MAN

Резултати од пребарување: 435 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

435 огласа: Опреми за бетонски работи MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 10/2014 Километража 218000 км Сила
Полска, Opole
Grandtruck
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 10/2014 Километража 218000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 370385 км Сила
Финска, Helsinki
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.790 € PLN 129.000 PLN
Камион-мешалка
Година 06/1997 Километража 374800 км Сила
Полска, NIEGOWA
Контактирајте го продавачот
18.300 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2000 Километража 442000 км Сила
Унгарија, Kunszentmiklós
Контактирајте го продавачот
236.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 2004-10 Километража 84000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 10/2014 Километража 218000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 10/2006 Километража 250300 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 15330 кг Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на мешалка за бетон Baryval
Година 2015 Километража 271173 км Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 210000 км Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Baryval Модел 10m3 + Kipper 15m3
Година 1999 Километража 606 км Сила
Полска, Nysa
камион-мешалка MAN TGA 35.400
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година 2008 Километража 232259 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
31.750 €
Камион-мешалка
Носивост 16590 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2008-06-23 Километража 419234 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
49.650 € PLN 215.000 PLN
Камион-мешалка
Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2011 Километража 388000 км Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 02/2009 Километража 188000 км Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
57.500 €
Камион-мешалка
Носивост 18816 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 12/2017 Километража 126373 км Сила
Холандија, Son
Контактирајте го продавачот
58.500 €
Камион-мешалка
Носивост 19210 кг Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Frumecar
Година 2017 Километража 91897 км Сила
Холандија, Son
Контактирајте го продавачот
141.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 17600 кг Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2023 Километража 550 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
36.650 € PLN 158.700 PLN
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 12/2006 Километража 440000 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2018 Километража 120229 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
154.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2022 Километража 1865 км Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
35.279,68 €
Камион-мешалка
Евро Euro 4 Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2006 Километража 597000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2015 Километража 132456 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на мешалка за бетон Putzmeister
Година 2019 Километража 54000 км Сила
Полска, Bodzentyn
камион-мешалка Liebherr  на шасија MAN 32,310 камион-мешалка Liebherr  на шасија MAN 32,310 камион-мешалка Liebherr  на шасија MAN 32,310
3
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 1999 Километража 550000 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
22.860 € PLN 99.000 PLN
Камион-мешалка
Зафатнина 8 м³ Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 2002 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 435 огласа
Прикажи
Претплати се