Филтри -

Опреми за бетонски работи Howo

Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

53 огласа: Опреми за бетонски работи Howo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Кина, Minhang District
мешалка за бетон Howo
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за бетон
Година Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.980 €
Камион-мешалка
Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон Zoomlion
Година 2019 Километража Сила
Кина, Nanjing
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Зафатнина 12 м³
Година 05/2021 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Марка на мешалка за бетон Zoomlion
Година 04/2020 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
нови камион-мешалка Howo нови камион-мешалка Howo нови камион-мешалка Howo
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Зафатнина 12 м³
Година 2021 Километража Сила
Кина, Changsha
Hunan Beimei Machinery Co.,Ltd
1 година на Machineryline
Контактирајте го продавачот
112.000 US$ EUR ≈ 104.900 €
Пумпа за бетон
Година 2021 Километража 1500 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 16660 кг Евро Euro 2 Марка на мешалка за бетон Zoomlion
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Носивост 10000 кг Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон Tigarbo
Година 07/2014 Километража 28000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
53.000 US$ EUR ≈ 49.630 €
Камион-мешалка
Носивост 30000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 10.24 м³ Суспензија пружина/пружина Модел CIMC 10m3
Година 2023 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Machineryline
пумпа за бетон Schwing XZS5231THBZ  на шасија Howo пумпа за бетон Schwing XZS5231THBZ  на шасија Howo
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
103.800 US$ EUR ≈ 97.200 €
Пумпа за бетон
Година 2020 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
камион-мешалка XCMG  на шасија Howo камион-мешалка XCMG  на шасија Howo
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Марка на мешалка за бетон XCMG
Година 08/2020 Километража Сила
Кина
камион-мешалка Howo камион-мешалка Howo камион-мешалка Howo
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Зафатнина 15 м³
Година 2013 Километража Сила
Кина
нови камион-мешалка Zoomlion  на шасија Howo нови камион-мешалка Zoomlion  на шасија Howo нови камион-мешалка Zoomlion  на шасија Howo
3
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 63.680 €
Камион-мешалка
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на мешалка за бетон Zoomlion
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
15.000 US$ EUR ≈ 14.050 €
Камион-мешалка
Марка на мешалка за бетон Truemax
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Zoomlion
Година 2016 Километража Сила
Кина, Jinan Shi
Контактирајте го продавачот
208.000 US$ EUR ≈ 194.800 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 4
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.390 €
Камион-мешалка
Зафатнина 10 м³
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
159.000 US$ EUR ≈ 148.900 €
Пумпа за бетон
Година 2021 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
44.000 US$ EUR ≈ 41.200 €
Пумпа за бетон
Година 2011 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.980 €
Камион-мешалка
Година 2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
Контактирајте го продавачот
104.000 US$ EUR ≈ 97.390 €
Пумпа за бетон
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 92.710 €
Пумпа за бетон
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 53 огласа
Прикажи
Претплати се