Филтри -

Камиони-мешалки Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 281 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

281 огласа: Камиони-мешалки Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
камион-мешалка Mercedes-Benz камион-мешалка Mercedes-Benz
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 445000 км Сила
Франција, Prunay-le-Gillon
Контактирајте го продавачот
19.850 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2003-09 Километража 537000 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
40.130 € PLN 170.800 PLN
Носивост 16120 кг Евро Euro 3 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa Резервоар за вода 1000 л
Година 2006 Километража 248949 км Сила
Полска, Zaskale
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Носивост 22190 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2021 Километража 313330 км Сила
Холандија, Son
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон IMER Group Резервоар за вода 650 л
Година 2024 Километража Сила
Полска, Gdańsk, Stogi z Przeróbką (Polska)
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел на мешалка за бетон 9 m3
Година 04/1996 Километража Сила
Унгарија, Vámosszabadi
Контактирајте го продавачот
112.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Putzmeister Модел на мешалка за бетон P 10 C UL
Година 2018 Километража 102800 км Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2014 Километража 338000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
143.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон IMER Group Модел на мешалка за бетон LT 9 7H Резервоар за вода 650 л
Година 2023 Километража 1000 км Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 442985 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 331512 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 7 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2008 Километража 704200 км Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон Intermix
Година 2019 Километража 121200 км Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14871 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-03-15 Километража 353414 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 10/2014 Километража 270000 км Сила
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
36.130 € HUF 13.900.000 HUF
Евро Euro 4 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Intermix
Година 12/2006 Километража 335110 км Сила
Унгарија, Vámosszabadi
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 9000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2007 Километража 436000 км Сила
Полска, Skórka
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Intermix
Година 09/1997 Километража 389000 км Сила
Полска, Opole
камион-мешалка Liebherr  на шасија Mercedes-Benz SK 3234 8x4 9m3 Liebherr, manual, v6 камион-мешалка Liebherr  на шасија Mercedes-Benz SK 3234 8x4 9m3 Liebherr, manual, v6 камион-мешалка Liebherr  на шасија Mercedes-Benz SK 3234 8x4 9m3 Liebherr, manual, v6
3
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Марка на мешалка за бетон Liebherr Модел на мешалка за бетон 9m3
Година 11/1995 Километража 376000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Зафатнина 8 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2008 Километража 372000 км Сила
Полска, Karchowice
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Година 2021 Километража 21000 км Сила
Полска, Karchowice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон IMER Group Модел на мешалка за бетон 9.7 H SL Резервоар за вода 400 л
Година 2024 Километража Сила
Полска, Gdańsk, Stogi z Przeróbką (Polska)
Контактирајте го продавачот
126.000 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Putzmeister
Година 2022-03 Километража 58700 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2004 Километража 234758 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
84.371 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Stetter Резервоар за вода 500 л
Година 2018-02 Километража 139608 км Сила
Германија, Regensburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 281 огласа
Прикажи