Филтри -

Опреми за бетонски работи IVECO

Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

75 огласа: Опреми за бетонски работи IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.000 € Со вклучен ДДВ
Пумпа за бетон
Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 1997 Километража 301000 км Сила
Полска, Pasłęk
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Евро Euro 2 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/1995 Километража 362000 км Сила
Шпанија, Albal
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 17000 кг Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 11/2006 Километража 376000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Суспензија пружина/пружина
Година 1997 Километража 463887 км Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион-мешалка
Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 503500 км Сила
Полска, Borowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Зафатнина 12 м³ Марка на мешалка за бетон Cifa
Година Километража Сила
Италија, Salerno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Марка на мешалка за бетон IMER Group
Година 2021 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Камион-мешалка
Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон IMER-L&T
Година 1998 Километража 501500 км Сила
Полска, Borowa
пумпа за бетон Sermac 5z41  на шасија IVECO Trakker 440 8x4 Sermac 41m 5arm, 150m3/h
1
Контактирајте го продавачот
112.000 € Без ДДВ
Пумпа за бетон
Година 11/2007 Километража 107500 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 2 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 1998 Километража 327054 км Сила
Полска, Kotórz Mały
Контактирајте го продавачот
32.630 € PLN 139.000 PLN
Камион-мешалка
Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2009 Километража 184000 км Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
27.500 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 3 Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 08/2006 Километража 276744 км Сила
Романија, Șindrilița
Контактирајте го продавачот
36.800 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 2 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/1997 Километража 352000 км Сила
Шпанија, Albal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон IMER-L&T Модел LT 10.7 S.L
Година 09/2023 Километража Сила
Португалија, Lisboa
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 18360 кг Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 08/2007 Километража 250000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 298433 км Сила
Полска, Kotórz Mały
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 10/2005 Километража 316388 км Сила
Полска, Kotórz Mały
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 1998 Километража Сила
Романија, Hanul Ancuței
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2011 Километража 291000 км Сила
Романија, Hanul Ancuței
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Пумпа за бетон
Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 31117 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2008 Километража 180000 км Сила
Италија, San Cipriano Picentino (SA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Модел 42/5 JRXZ 16H
Година 2007 Километража 130000 км Сила
Шпанија, Linares
Контактирајте го продавачот
132.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 27300 кг Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2023-04 Километража 100 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
18.540 € PLN 79.000 PLN
Камион-мешалка
Носивост 16270 кг Евро Euro 2 Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 1995 Километража 386500 км Сила
Полска, Sicienko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 75 огласа
Прикажи
Претплати се