Филтри -

Камиони-мешалки IVECO

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

58 огласа: Камиони-мешалки IVECO

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Baryval
Година 2005 Километража 288 км Сила
Полска, Nysa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 2017 Километража 99950 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион-мешалка IVECO AD 340 TB камион-мешалка IVECO AD 340 TB
2
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Носивост 32000 кг
Година 2017-10-11 Километража 99597 км Сила
Шпанија, Ourense
камион-мешалка IVECO Trakker AD 340 TB 40 камион-мешалка IVECO Trakker AD 340 TB 40
2
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Носивост 32000 кг
Година 2017 Километража 98597 км Сила
Шпанија, Ourense
Контактирајте го продавачот
27.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Марка на мешалка за бетон Cifa Модел на мешалка за бетон TRAKKER
Година 08/2006 Километража 276744 км Сила
Романија, Șindrilița
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 339663 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
20.110 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2004-05 Километража 249716 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Година 2009 Километража 290000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Марка на мешалка за бетон Frumecar Модел на мешалка за бетон FH-90 EVO III Резервоар за вода 770 л
Година 01/2022 Километража Сила
Шпанија, Cdad. Real
Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 391875 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
127.600 € Без ДДВ
Зафатнина 10 м³ Суспензија торзиона Марка на мешалка за бетон Cifa Модел на мешалка за бетон SL10 Резервоар за вода 800 л
Година 2022 Километража 500 км Сила
Романија, Timişoara
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Носивост 16372 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017-10-24 Километража 142843 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Liebherr
Година 2000 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2018-01 Километража 139000 км Сила
Швајцарија, Othmarsingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12420 кг Зафатнина 9 м³ Марка на мешалка за бетон Cifa
Година 2002 Километража 192950 км Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
камион-мешалка IVECO EUROTRAKKER MP380 камион-мешалка IVECO EUROTRAKKER MP380
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 7 м³
Година 2005 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³
Година 2005 Километража 380000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Зафатнина 9 м³
Година 2007 Километража 321000 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Година 2007 Километража 340 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 288462 км Сила
Италија, FANO (PU)
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 7 м³
Година 05/2007 Километража 136446 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Зафатнина 7 м³ Марка на мешалка за бетон Stetter Резервоар за вода 7000 л
Година 2015 Километража 297774 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Марка на мешалка за бетон Stetter
Година 2006 Километража 413540 км Сила
Романија, Ilfov
камион-мешалка IVECO X-Way AD360X42BZ HR OFF
1
Контактирајте го продавачот
126.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023-06 Километража 50 км Сила
Хрватска, Zagreb
камион-мешалка IVECO X-Way AD360X42BZ HR OFF
1
Контактирајте го продавачот
126.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023-06 Километража 50 км Сила
Хрватска, Zagreb, Lucko
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи