Филтри -

Пумпи за бетон IVECO

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

20 огласа: Пумпи за бетон IVECO

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон MK 28L+9m3 Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Капацитет 80 m3/ч
Година 11/2004 Километража 298000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон MK Висина на подигање на бетон 28 м Притисок 350 бар Капацитет 60 m3/ч
Година 10/2005 Километража 316388 км Сила
Полска, Kotórz Mały
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м Притисок 350 бар Капацитет 57 m3/ч
Година 1998 Километража 327054 км Сила
Полска, Kotórz Mały
Контактирајте го продавачот
36.800 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sebhsa Висина на подигање на бетон 25 м Број на делови на пумпа за бетон 3
Година 12/1997 Километража 352000 км Сила
Шпанија, Albal
Контактирајте го продавачот
28.900 €
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м Притисок 350 бар Капацитет 67 m3/ч
Година 2001 Километража 298433 км Сила
Полска, Kotórz Mały
Контактирајте го продавачот
189.900 € Без ДДВ
Модел на пумпа за бетон PUTZMEISTER
Година 2018 Километража 70 м/ч Сила
Словачка, Трнава
Контактирајте го продавачот
аукција 28.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон MK 28-4
Година 2003 Километража 304039 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
32.750 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 06/1998 Километража 424810 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 64.560 €
Марка на пумпа за бетон Mecbo Висина на подигање на бетон 22 м
Година 2009 Километража 7000 км Сила
Украина, Rivne
Контактирајте го продавачот
59.930 € PLN 255.000 PLN
Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м
Година 2004 Километража Сила
Полска, Gdańsk
Контактирајте го продавачот
33.320 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 2 Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон MK Висина на подигање на бетон 28 м Резервоар за вода 500 л
Година 2001 Километража 160161 км Сила
Романија, Baia-Mare
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sermac Висина на подигање на бетон 28 м Број на делови на пумпа за бетон 4
Година 2004 Километража 182000 км Сила
Полска, Wejherowo
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Евро Euro 1 Марка на пумпа за бетон Cifa Висина на подигање на бетон 41 м Број на делови на пумпа за бетон 4 Резервоар за вода 1000 л
Година 2000 Километража 400000 км Сила
Полска, Jędrzychowice
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Sebhsa Модел на пумпа за бетон BHC 1504 Висина на подигање на бетон 16 м
Година 01/1995 Километража 362000 км Сила
Шпанија, Albal
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Марка на пумпа за бетон Mecbo Висина на подигање на бетон 42 м
Година 1997 Километража 463887 км Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон JunJin Модел на пумпа за бетон JRXZ Висина на подигање на бетон 42 м Број на делови на пумпа за бетон 5 Капацитет 160 m3/ч
Година 2007 Километража 130000 км Сила
Шпанија, Linares
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Марка на пумпа за бетон Cifa Модел на пумпа за бетон MK28.4 Висина на подигање на бетон 28 м Капацитет 61 m3/ч
Година 12/2006 Километража 238621 км Сила
Италија, Lograto
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон BMS Модел на пумпа за бетон BLP 14-09 Висина на подигање на бетон 90 м Резервоар за вода 700 л Притисок 85 бар Капацитет 86 m3/ч Тип на кабина Comfort
Година 11/2022 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
54.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на пумпа за бетон Cifa Висина на подигање на бетон 24 м Број на делови на пумпа за бетон 3
Година 2000 Километража Сила
Романија, Loc. Navodari
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Марка на пумпа за бетон Schwing Модел на пумпа за бетон S 34 XL - P2020 Висина на подигање на бетон 34 м
Година 2010-05 Километража 278000 км Сила
Германија, Sulzemoos
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи