Филтри -

Кула кранови Zoomlion

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

27 огласа: Кула кранови Zoomlion

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 2.7 т
Година 09/2021 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
кула кран Zoomlion TC7035B16 кула кран Zoomlion TC7035B16 кула кран Zoomlion TC7035B16
3
Контактирајте го продавачот
249.500 US$ EUR ≈ 230.000 €
Висина на подигање 70 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 16 т Брзина на подигање на товар 40 м/мин Противтежа 22 кг Макара макара
Година 02/2012 Километража Сила
Еквадор, Guayaquil
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови кула кран Zoomlion WA6013-8
1
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 91.260 €
Носивост 8000 кг Висина на подигање 60 м
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2019 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Германија, Frankfurt am Main
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 8 т
Година 02/2021 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 10/2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 18.288 м
Година 08/2021 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Контактирајте го продавачот
аукција 145.700 € NOK 1.740.000 NOK
Дофат на стрела 70 м
Година 2021 Километража Сила
Норвешка, Gjøvik
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 50000 кг
Година 2018 Километража 2001 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
185.000 US$ EUR ≈ 170.500 €
Висина на подигање 38.6 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.3 т
Година 10/2022 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2017 Километража Сила
Кина, Changzhou
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 47.940 €
Носивост 8000 кг Висина на подигање 40 м Дофат на стрела 60 м Дофаќач 60 м Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Avià
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 2023 Километража Сила
Кина, Lanzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 2021 Километража Сила
Кина, Lanzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 2020 Километража Сила
Кина, Lanzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 2019 Километража Сила
Кина, Lanzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 65 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 2020 Километража Сила
Кина, Lanzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Висина на подигање 52 м Дофат на стрела 70 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 2019 Километража Сила
Кина, Lanzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10000 кг Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 65 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 2019 Километража Сила
Кина, Lanzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 2022 Километража Сила
Кина, Lanzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 2021 Километража Сила
Кина, Lanzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 6000 кг Висина на подигање 60 м Дофат на стрела 60 м Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 2022 Километража Сила
Кина, Lanzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Висина на подигање 40 м
Година 2018 Километража Сила
Кина, Guang Zhou Shi
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи