Филтри -

Кранови гасеничари XCMG

Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

42 огласа: Кранови гасеничари XCMG

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Дофаќач 19 м Брзина на подигање на товар 110 м/мин Противтежа 121100 кг
Година 12/2012 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2018 Километража Сила
Кина, 长沙市
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража Сила
Турција, KOCAELİ/GEBZE
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 500000 кг Евро Euro 3 Капацитет на крајот на стрелата 500 т Дофаќач 24 м Брзина на подигање на товар 130 м/мин Противтежа 375000 кг
Година 12/2014 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
86.500 US$ EUR ≈ 81.000 €
Носивост 55000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 52 м Дофаќач 16 м Противтежа 55000 кг
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 80000 кг Дофат на стрела 56 м
Година 2012 Километража 2696 м/ч Сила
Холандија, Beemster
Контактирајте го продавачот
55.000 US$ EUR ≈ 51.500 €
Носивост 55000 кг Дофат на стрела 13 м Капацитет на крајот на стрелата 6 т Дофаќач 52 м Брзина на подигање на товар 125 м/мин Противтежа 46100 кг
Година 2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Капацитет на крајот на стрелата 260 т Дофаќач 24 м
Година 02/2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 400000 кг Евро Euro 3 Капацитет на крајот на стрелата 185 т Дофаќач 42 м Брзина на подигање на товар 130 м/мин Противтежа 350000 кг
Година 11/2018 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофаќач 24 м Брзина на подигање на товар 130 м/мин Противтежа 325000 кг
Година 04/2013 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 650000 кг Евро Euro 3 Капацитет на крајот на стрелата 600 т Дофаќач 24 м Брзина на подигање на товар 130 м/мин Противтежа 496000 кг
Година 10/2015 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300000 кг Капацитет на крајот на стрелата 300 т Дофаќач 24 м Брзина на подигање на товар 110 м/мин Противтежа 276000 кг
Година 11/2014 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Брзина на подигање на товар 137 м/мин Противтежа 252000 кг
Година 08/2012 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дофаќач 24 м Брзина на подигање на товар 130 м/мин Противтежа 415000 кг
Година 11/2012 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 75000 кг Противтежа 79985 кг
Година 06/2019 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Дофаќач 19 м Брзина на подигање на товар 110 м/мин Противтежа 121100 кг
Година 08/2013 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
299.000 US$ EUR ≈ 280.000 €
Носивост 26000 кг Висина на подигање 150 м Капацитет на крајот на стрелата 28 т Дофаќач 93 м Брзина на подигање на товар 108 м/мин
Година 2019 Километража 5320 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
1.950.000 US$ EUR ≈ 1.826.000 €
Носивост 100000 кг Капацитет на крајот на стрелата 680 т Дофаќач 177 м Брзина на подигање на товар 130 м/мин
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
2.150.000 US$ EUR ≈ 2.013.000 €
Носивост 850000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1000 т Дофаќач 150 м Брзина на подигање на товар 130 м/мин
Година 2020 Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
261.000 US$ EUR ≈ 244.400 €
Носивост 18000 кг Капацитет на крајот на стрелата 50 т Дофаќач 82 м Брзина на подигање на товар 138 м/мин Противтежа 39000 кг
Година Километража Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300000 кг Евро Euro 5 Висина на подигање 115 м Капацитет на крајот на стрелата 300 т
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Евро Euro 5 Висина на подигање 100 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
109.000 US$ EUR ≈ 102.100 €
Носивост 85000 кг Капацитет на крајот на стрелата 12 т Дофаќач 19 м Брзина на подигање на товар 120 м/мин
Година Километража 1000 м/ч Сила
Кина, Xuzhou
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 100000 кг Евро Euro 5 Висина на подигање 98 м Капацитет на крајот на стрелата 100 т
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 300000 кг Евро Euro 5 Висина на подигање 115 м Капацитет на крајот на стрелата 300 т
Година 2020 Километража Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 42 огласа
Прикажи
Претплати се