Филтри -

Кранови Caterpillar

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

34 огласа: Кранови Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
130.000 US$ EUR ≈ 122.000 €
Машина за положување цевки
Носивост 65000 кг
Година 1989 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Дейра, Дубаи, ОАЭ
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 42.250 €
Машина за положување цевки
Носивост 30000 кг
Година 01/1990 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Дейра, Дубаи, ОАЭ
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража 1235 м/ч Сила
Холандија, Deurne
машина за положување цевки Caterpillar 594H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража Сила
Холандија, Deurne
машина за положување цевки Caterpillar 587R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража 6073 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража 4281 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража Сила
Холандија, Deurne
машина за положување цевки Caterpillar 583K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража 1949 м/ч Сила
Холандија, Deurne
машина за положување цевки Caterpillar 572G
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража 2304 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 45000 кг Модел Gottwald G 45 Висина на подигање 10.6 м Брзина 25 км/ч
Година 1989 Километража 9600 м/ч Сила
Германија, Bornhoved
машина за положување цевки Caterpillar VLENTEC машина за положување цевки Caterpillar VLENTEC машина за положување цевки Caterpillar VLENTEC
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година 03/2019 Километража 100 м/ч Сила
Бугарија, Burgas
машина за положување цевки Caterpillar D4 E машина за положување цевки Caterpillar D4 E машина за положување цевки Caterpillar D4 E
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година 1984 Километража 7600 м/ч Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Машина за положување цевки
Година 1976 Километража 3308 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Машина за положување цевки
Година 1975 Километража 3611 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Машина за положување цевки
Носивост 18100 кг
Година 1976 Километража 3225 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Машина за положување цевки
Носивост 18100 кг
Година 1975 Километража 3018 м/ч Сила
Холандија, Steenwijk
Контактирајте го продавачот
39.890 € Без ДДВ
Машина за положување цевки
Година Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража Сила
Франција, Nancy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за положување цевки
Носивост 90700 кг
Година 1977 Километража 2651 м/ч Сила
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Машина за положување цевки
Година 1990 Километража 628 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Машина за положување цевки
Година 1990 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
41.890 € Без ДДВ
Машина за положување цевки
Година 1974 Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Претплати се