Филтри -

Машини за положување цевки Caterpillar

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

30 огласа: Машини за положување цевки Caterpillar

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
39.890 € Без ДДВ
Година Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Франција, Nancy
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Година 1990 Километража Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Година 1990 Километража 628 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 41 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 1401 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
105.000 US$ EUR ≈ 96.840 €
Носивост 20000 кг
Година 2011 Километража 4248 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 73.780 €
Носивост 20000 кг
Година 2010 Километража 14367 м/ч Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
200.000 US$ EUR ≈ 184.500 €
Носивост 40000 кг
Година 2011 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Романија, Borș
машина за положување цевки Caterpillar 572G
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 2304 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 4281 м/ч Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 1235 м/ч Сила
Холандија, Deurne
машина за положување цевки Caterpillar 583K
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 1949 м/ч Сила
Холандија, Deurne
машина за положување цевки Caterpillar 587R
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 6073 м/ч Сила
Холандија, Deurne
машина за положување цевки Caterpillar 594H
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Холандија, Deurne
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Година 2007 Километража 3050 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
115.000 €
Година 2007 Километража 5570 м/ч Сила
Романија, ILFOV
Контактирајте го продавачот
90.000 US$ EUR ≈ 83.000 €
Носивост 65000 кг
Година 1981 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Дейра, Дубаи, ОАЭ
Контактирајте го продавачот
130.000 US$ EUR ≈ 119.900 €
Носивост 65000 кг
Година 1989 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати, Дейра, Дубаи, ОАЭ
машина за положување цевки Caterpillar VLENTEC машина за положување цевки Caterpillar VLENTEC машина за положување цевки Caterpillar VLENTEC
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2019 Километража 100 м/ч Сила
Бугарија, Burgas
машина за положување цевки Caterpillar D4 E машина за положување цевки Caterpillar D4 E машина за положување цевки Caterpillar D4 E
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1984 Километража 7600 м/ч Сила
Франција, Nancy
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи