Филтри -

Градежни машини Zeppelin

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Градежни машини Zeppelin

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран Zeppelin 100
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 30 м Дофат на стрела 50 м Носивост 6000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.6 т
Година 1993 Километража Сила
Латвија, Riga
кула кран Zeppelin BK-87
1
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 36 м Дофат на стрела 45 м Носивост 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1992 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 07/1991 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Мини багер
Година Километража Сила
Германија, De-49456 Bakum
кула кран Zeppelin ZBK 80 кула кран Zeppelin ZBK 80
2
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 34.170 €
Кула кран
Висина на подигање 42 м Дофат на стрела 45 м Носивост 5000 кг Капацитет на крајот на стрелата 1.5 т
Година 1992 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
14.700 €
Багер на тркала
Година 1989 Километража 13446 м/ч Сила
Германија, Ilmenau
Контактирајте го продавачот
16.700 €
Багер на тркала
Година 1993 Километража 8789 м/ч Сила
Германија, Ilmenau
Контактирајте го продавачот
3.676 € PLN 17.000 PLN
Санитарен контејнер
Година Километража Сила
Полска, Panki
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Багер на тркала
Година 1994 Километража 7860 м/ч Сила
Литванија, Radviliškis
Контактирајте го продавачот
аукција 5.800 €
Багер на тркала
Година 1989 Километража 1510 м/ч Сила
Литванија, Radviliškis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Брзина 20 км/ч
Година Километража Сила
Холандија, Goor
натоварувач со тркала Zeppelin ZL 100 (For parts) за делови натоварувач со тркала Zeppelin ZL 100 (For parts) за делови
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
21.410 € PLN 99.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2001 Километража Сила
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
16.860 € PLN 78.000 PLN
Натоварувач со тркала
Евро Euro 2 Носивост 2.5 кг Брзина 25 км/ч
Година 2001 Километража 7606 км Сила
Полска, Annopol
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Багер на тркала
Година 1994 Километража 7384 м/ч Сила
Германија, Lemgo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 1000 кг
Година 1994 Километража 10000 м/ч Сила
Холандија, Bakel
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 18 м Носивост 89990 кг
Година 1998 Километража Сила
Холандија, Chaam
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1995 Километража 13195 м/ч Сила
Холандија, St. Oedenrode
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1988 Километража Сила
Полска, Prudnik
натоварувач со тркала Zeppelin ZL4001 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
16.638 €
Мини багер
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 1987 Километража Сила
Литванија, Tauragė
Контактирајте го продавачот
13.990 €
Багер на тркала
Година Километража 500 м/ч Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
99.890 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2021 Километража Сила
Германија, Burghaun/Gruben
багер на тркала Zeppelin ZM19 за делови багер на тркала Zeppelin ZM19 за делови багер на тркала Zeppelin ZM19 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Грција, Thessaloniki
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се