Филтри -

Градежни машини XZ

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини XZ: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.340 € PLN 89.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража 13000 м/ч Сила
Полска, Dębska Kuźnia
Контактирајте го продавачот
19.550 € PLN 90.000 PLN
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2002 Километража Сила
Полска, Koszalin
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
21.720 € PLN 100.000 PLN
Друга градежна машина
Година 1990 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Ostrów Mazowiecka
Контактирајте го продавачот
19.550 € PLN 90.000 PLN
Машина за производство на бетонски блокови
Година 1990 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Lisów
машина за производство на бетонски блокови XZ Zenith 940 машина за производство на бетонски блокови XZ Zenith 940
2
Контактирајте го продавачот
14.120 € PLN 65.000 PLN
Машина за производство на бетонски блокови
Година 1988 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Orle
Контактирајте го продавачот
20.640 € PLN 95.000 PLN
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2007 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Domaniewice
Контактирајте го продавачот
17.380 € PLN 80.000 PLN
Друга градежна машина
Година 2009 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Bolesławiec
Контактирајте го продавачот
54.310 € PLN 250.000 PLN
Машина за дупчење
Година 1990 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Sadlno
Контактирајте го продавачот
21.720 € PLN 100.000 PLN
Друга градежна машина
Година 2011 Километража Сила
Полска, 30-740
Контактирајте го продавачот
5.431 € PLN 25.000 PLN
Ножична платформа
Година 1999 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Będzin
Контактирајте го продавачот
22.810 € PLN 105.000 PLN
Автодигалка
Година 1990 Километража 1990 м/ч Сила
Полска, Będzin
Контактирајте го продавачот
12.590 € PLN 57.950 PLN
Натоварувач со тркала
Година 1995 Километража Сила
Полска, Ostróda
Контактирајте го продавачот
19.530 € PLN 89.900 PLN
Автодигалка
Година 1978 Километража Сила
Полска, Cieszyn
Контактирајте го продавачот
35.600 € PLN 163.900 PLN
Фабрика за бетон
Година 1992 Километража Сила
Полска, Podegrodzie
нови кула кран XZ KR 160-5
1
Контактирајте го продавачот
0,22 € PLN 1 PLN
Кула кран
Година 2021 Километража Сила
Полска, Kraków
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се