Филтри -

Градежни машини Wirtgen

Резултати од пребарување: 422 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

422 огласа: Градежни машини Wirtgen

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 5273 м/ч Сила
Хрватска, Sesvete
фреза за асфалт Wirtgen W1900
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2002 Километража Сила
Малезија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтерка
Година 2000 Километража 3350 м/ч Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Фреза за асфалт
Година 2009 Километража 10406 м/ч Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2008 Километража 9013 км Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Модел S
Година 2006 Километража 4511 м/ч Сила
Романија, Constanța
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Модел WR 4200
Година 2005 Километража 3000 м/ч Сила
Романија, Constanța
Контактирајте го продавачот
220.000 US$ EUR ≈ 208.900 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2014 Километража 4850 м/ч Сила
Украина, м. Київ
фреза за асфалт Wirtgen W100 F фреза за асфалт Wirtgen W100 F фреза за асфалт Wirtgen W100 F
3
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Фреза за асфалт
Година 2005 Километража 7800 м/ч Сила
Украина, м. Київ
фреза за асфалт Wirtgen W 200F
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2020 Километража 1100 м/ч Сила
Украина, м. Київ
Контактирајте го продавачот
400.000 € Без ДДВ
Финишер за бетон
Година 01/2008 Километража Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2008 Километража 6700 м/ч Сила
Франција, Mayenne
Контактирајте го продавачот
39.000 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Холандија, Haps
фреза за асфалт Wirtgen W210i FCS Quick drum change system with ADDITIONAL OPTIONS фреза за асфалт Wirtgen W210i FCS Quick drum change system with ADDITIONAL OPTIONS фреза за асфалт Wirtgen W210i FCS Quick drum change system with ADDITIONAL OPTIONS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража 5556 м/ч Сила
Белгија, Aalst
фреза за асфалт Wirtgen WS 250
1
Контактирајте го продавачот
35.700 €
Фреза за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Haps
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2016 Километража 5500 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Финишер за бетон
Година 2009 Километража 5245 м/ч Сила
Белгија, Balen
Контактирајте го продавачот
300.000 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2018 Километража 3700 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
100.000 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2004 Километража 7744 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
132.300 € PLN 610.000 PLN
Машина за сечење асфалт
Година 2012 Километража 5290 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2005 Километража Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2014 Километража 5700 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2015 Километража 3710 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 1994 Километража 2290 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2015 Километража 5800 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 422 огласа
Прикажи
Претплати се