Филтри -

Фрези за асфалт Wirtgen

Резултати од пребарување: 282 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

282 огласа: Фрези за асфалт Wirtgen

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Година 2018 Километража 5500 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1000 мм Длабочина на обработка 315 мм
Година 2000 Километража 3900 м/ч Сила
Германија, Bad Münder
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
82.000 US$ EUR ≈ 76.980 €
Година 06/2017 Километража 5000 м/ч Сила
Хонг Конг
Контактирајте го продавачот
24.500 €
Ширина на опфаќање 350 мм
Година 2007 Километража 5970 м/ч Сила
Германија, Bad Münder
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 500 мм Длабочина на обработка 150 мм
Година 2004 Километража Сила
Полска, Pabianice
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 112.700 €
Година 2003 Километража 4956 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2000 мм
Година 2002 Километража 10708 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o.
11 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
40.210 € UAH 1.703.000 UAH
Ширина на опфаќање 350 мм
Година 2007 Километража Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 7500 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
169.000 US$ EUR ≈ 158.700 €
Ширина на опфаќање 2400 мм Длабочина на обработка 350 мм
Година 2015 Километража 9300 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
179.000 US$ EUR ≈ 168.000 €
Ширина на опфаќање 2400 мм Длабочина на обработка 350 мм
Година 2016 Километража 9200 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
126.500 €
Година 2009 Километража 8600 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
28.790 €
Година 2015 Километража Сила
Холандија, Culemborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 4610 м/ч Сила
Италија, Mambellina
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 3631 м/ч Сила
Норвешка, Leira I Valdres
Контактирајте го продавачот
885.000 US$ EUR ≈ 830.800 €
Евро Euro 5 Ширина на опфаќање 1981 мм Длабочина на обработка 304 мм
Година 2023 Километража 257 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
аукција 147,40 € DKK 1.100 DKK
Година 2014 Километража 5416 м/ч Сила
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
аукција 147,40 € DKK 1.100 DKK
Година 2015 Километража 4453 м/ч Сила
Данска, Greve
Контактирајте го продавачот
75.900 € Без ДДВ
Година 2008 Километража Сила
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
513.000 € Без ДДВ
Година 2020 Километража 2250 м/ч Сила
Германија, Wörth am Rhein
Контактирајте го продавачот
111.000 €
Година 2010 Километража Сила
Полска, Zofiówka
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 2000 мм
Година 2003 Километража 6437 м/ч Сила
Кина, JiangSu Province, Taicang city
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013 Километража 5400 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2014 Километража Сила
Кина, JiangSu Province, Taicang city
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ширина на опфаќање 1000 мм Длабочина на обработка 330 мм
Година 2017 Километража 3800 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 282 огласа
Прикажи
Претплати се