Филтри -

Изградба на патишта Wirtgen

Резултати од пребарување: 375 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

375 огласа: Изградба на патишта Wirtgen

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Машина за сечење асфалт
Година 2008 Километража 900 м/ч Сила
Полска, Pawłosiów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Финишер за бетон
Година 2002 Километража 20000 м/ч Сила
Франција, CHASSENEUIL-DU-POITOU
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2022 Километража Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Финишер за бетон
Година 2009 Километража 10950 м/ч Сила
Белгија, Balen
нови асфалтна база Wirtgen KMA 220 NEW IN STOCK!!! нови асфалтна база Wirtgen KMA 220 NEW IN STOCK!!! нови асфалтна база Wirtgen KMA 220 NEW IN STOCK!!!
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалтна база
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2007 Километража 3990 м/ч Сила
Германија, Aichach
фреза за асфалт Wirtgen w100H фреза за асфалт Wirtgen w100H
2
Контактирајте го продавачот
38.900 €
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 3500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2021 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
325.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2019 Километража 170 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за сечење асфалт
Година 2012 Километража 5290 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2016 Километража Сила
Јужна Африка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Јужна Африка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2008 Километража 6700 м/ч Сила
Франција, Mayenne
Контактирајте го продавачот
132.300 € BRL 795.000 R$
Фреза за асфалт
Година 2010 Километража 5500 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Фреза за асфалт
Длабочина на обработка 350 мм
Година 2014 Километража 3069 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
Контактирајте го продавачот
аукција 2.100 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 1995 Километража 15516 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2017 Километража 3800 м/ч Сила
Германија, Gemünden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Модел WR 2400
Година 2011 Километража 4950 м/ч Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2014 Километража 5800 м/ч Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2012 Километража 5700 м/ч Сила
Германија, Bell
Контактирајте го продавачот
аукција 59.000 €
Фреза за асфалт
Година 01/2006 Километража 12188 м/ч Сила
Словачка, Košice
Контактирајте го продавачот
250.000 US$ EUR ≈ 228.700 €
Фреза за асфалт
Година 2016 Километража 4579 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
аукција 76.000 €
Фреза за асфалт
Година 01/2005 Километража 12136 м/ч Сила
Полска, Ruda Śląska
Контактирајте го продавачот
215.000 US$ EUR ≈ 196.700 €
Фреза за асфалт
Година 2013 Километража 4500 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 375 огласа
Прикажи